16-v-1 Kvalita Vody Testovací Prúžok pre Kontrolu Kvality Vody Test Akvarijné Ryby Nádrž, Bazén Vody Pitnej Testovací Prúžok

16-v-1 Kvalita Vody Testovací Prúžok pre Kontrolu Kvality Vody Test Akvarijné Ryby Nádrž, Bazén Vody Pitnej Testovací Prúžok

a1000

Novinka

Skladom

€11.46 €9.05
Počet

Štítky: skúšobné hodnoty akvária, akvárium test vody, akvarijné ryby live, no2 no3 test, test eau akvária, krvný test, akvárium ph test, akvárium ph, jbl test, meter test.

Odrážky: 1、.Zdravie: Testovacie prúžky sú Vhodné na pitnú vodu, akvárium, ryby, nádrž, bazén a kúpele, priemyselná voda, rybník, horúci prameň testovanie vody.

2、Professional: High-kvalitné voda tester s presnými farba koordináciu a vysoká citlivosť,Používať profesionálne zdravotné pitnej vody testovacie prúžky na testovanie kvality vody normy.

3、Jednoduché použitie: Ponorné na pitnú vodu test papier do vody for2 sekúnd, držte ho vo vzduchu asi 1min,potom upravte farbu fľašu späť získať čítanie.

4、Ľahko sa prenáša: 100 kusov, kvalita vody by mala byť testovaná týždenne, pitnej vody testovacie prúžky sú ľahko ovládateľné aj pre začiatočníkov.

Špecifikácia:

Názov: 16-v-1 Kvalita Vody Testovací Prúžok

Presnosť: 96%

Množstvo: 100ks

Materiál: PET

Certifikácia: FDA, CE, ISO

Výhoda: anti-VC rušenie schopnosť

Rozsah použitia: vhodný pre testovanie pitnej vody, akváriá, ryby nádrže, kúpaliská a kúpele, priemyselné vody, rybníky, horúci prameň vody, atď.

16 testy: Totalalkalinity / pH / Tvrdosti / žehlička / medené / Olovo / Dusičnan / Dusitan / Fluoridu

Testovacia Metóda:

1. Ponorte reakcie oblasti testovací prúžok v teste riešenie pre 1-2 sekundy, odstrániť testovací prúžok, a striasť prebytočnej vody na to.

2. Po 1 minúte, porovnať reakcie pásmo testovací prúžok s farbou farba grafu určiť test hodnota testovacej riešenie.

3. Kolorimetrické čas by mali byť kontrolované na cca 1min. Ak čas je príliš dlhý alebo príliš krátky, to bude mať vplyv na čítanie.

Poznámka:

1. Nedotýkajte test oblasti reagenčné pásiky.

2. Po vybratí testovacie prúžky, nechajte zvyšné testovacie prúžky zapečatené a chránené pred svetlom.

3. Snažte sa udržať kvapalinou, ktorá sa má testovať, ako bezfarebné alebo svetlé, ako je to možné.

Balenie Zoznam:

1*Fľaša Vody Testovacie Prúžky

1. DOPRAVA PO CELOM SVETE. (S výnimkou niektorých krajín, a APO/francúzskej polynézie)

2. Objednávky, ktoré boli spracované včasné po zaplatení overenie.

3. My len loď na potvrdenej objednávky adresy. Vaša objednávka adresa sa MUSIA ZHODOVAŤ dodaciu adresu.

4. SLUŽBY TRANZITNÝ ČAS je poskytované dopravcom a vylučuje víkendy a sviatky. Tranzitné časy sa môže líšiť, a to najmä počas prázdnin.

5. Ak ste nedostali vašu zásielku do 60 dní od zaplatenia, prosím, kontaktujte nás. Budeme sledovať zásielky a dostať späť k vám čo najskôr odpoveď. Naším cieľom je spokojnosť zákazníka!

6. Vzhľadom na stav skladu a časové rozdiely, sme sa vybrať na odoslanie položky z nášho prvého k dispozícii sklad pre rýchle dodanie.

Žiadny zákazník komentáre pre tento moment.

<

Súvisiace produkty