Plný Kruhové Námestie Vŕtačky Diamantové Obrazy Cross Stitch Diamond Výšivky Diamond Mozaiková Výzdoba Čierne Pozadie Písmen YC

Plný Kruhové Námestie Vŕtačky Diamantové Obrazy Cross Stitch Diamond Výšivky Diamond Mozaiková Výzdoba Čierne Pozadie Písmen YC

a1065

Novinka

Skladom

€4.70 €3.43
Počet

Štítky: čínsky filé nôž, daisy akryl korálkové, dieťa boutique ponožky, čínsky módne ligou, daisy akčné figúrky, čínsky tvár kreslených, čínsky vymazateľné pem, čínsky kvet rekvizity, blythe bábika poltrona.

1:Vzhľadom na limitné meranie, skutočná veľkosť určite majú niektoré drobné chyby (menej ako 2 cm).

2:Všetky veľkosti v našom obchode, zvyčajne znamená, Veľkosť Obrázku .

POZNÁMKA: Prosím, vyplňte svoje meno a priezvisko vrátane krstné meno,Stredné meno a priezvisko počas uskutočnenia platby.

Vyplňte, prosím, v správnu adresu vrátane vášho bytu Č,Ulica,Mesto, Región a Krajina,v opačnom prípade vašu zásielku môže asi byť vrátené!

Vystrihnúť,aby sa meranie mohlo spôsobiť veľkosť odchýlky (plus a minus1-2cm fluktuácia),farba aberration je vzhľadom na monitory,počasie,osvetlenie a ďalšie faktory,Obrázky budú mať rôzne farby v rôznych monitoroch, ale nemá to vplyv na appearence maľba,Prosím pochopiť.

Milí kupujúci, ak nie ste spokojní s našimi produktov a služieb, kontaktujte nás prosím pred odchodom negatívnej spätnej väzby, potom budeme snažiť riešiť problémy a aby ste spokojný. Toto je pre nás veľmi dôležité a vďaka za vaše porozumenie.

Vďaka za účasť a prajem pekný deň. [Tipy]:živice diamond nejedlé, nedovoľte deťom hrať sa s cieľom vyhnúť sa nehodám ako prehĺtanie.

Žiadny zákazník komentáre pre tento moment.

<

Súvisiace produkty