Veľké Baby Hudobný Koberec Klávesnice Playmat Hudbu Hrať Mat Klavír Skoré Vzdelávanie Vzdelávacie Tanečné Koberec Pre Deti Puzzle Dary

Veľké Baby Hudobný Koberec Klávesnice Playmat Hudbu Hrať Mat Klavír Skoré Vzdelávanie Vzdelávacie Tanečné Koberec Pre Deti Puzzle Dary

a1173

Novinka

Skladom

€13.30 €8.25
Počet

Štítky: hudobný koberec, koberec roll, 3d slon puzzle, las puzzle, tanečná podložka pre dvoch, kniha tkaniny pokrytie, tanec mat tv, baby gym klavír, puzzle koberec, klávesnice klavíra.

Názov:

Deti Baby Plaziť Dotyk Hrať Klávesových Hudobných Mat 5 Režimov Deti Vzdelávacie Hudba, Tanec Koberec Vianočný Darček

Funkcia:

VYSOKO KVALITNÝ BEZPEČNÝ MATERIÁL: 72 X 28 cm, Dotknite sa hrať na klávesnici tanec koberec deka je vyrobená z mäkkej netkanej textílie bez chuti nebolí deti " nohy. Hudobné klavír mat spĺňa požiadavky ASTM / CZK.

MILTUFUNCTIONAL DETI KLAVÍR MAT: Tento detský klavír mat s 8 klavír funkčných tlačidiel a 5 druhov zvierat, zvuku a výslovnosť, sladká hudba môže simulovať deti vypočutie.

VZDELÁVACIE A TVORIVÉ: Posuňte vaše nohy svetom! Zvuk hudby odmenu dieťa je prirodzené kope a dotyku. Deti môžu ísť na dotyk, môžete tiež použiť nohy kopať.

MOC A INŠTRUKCIE: 3*AA Batéria (Nie je Súčasťou) pre bezpečné zásielky. Odskrutkujte skrutky, dať 3ks AA batérie prepínač NA modeli a počuť hlas, ak nie je hlas, prosím, kliknite na tlačidlo ON/OFF tlačidlo na Podložky.

ĽAHKO sa prenáša: deti tanečná podložka je skladacia a ľahko sa prenáša úsporu miesta. Žiadne riziko pádu poškodením, vhodné pre deti, si môžete vychutnať elektronickej hudby život s deťmi v exteriéri, alebo v interiéri.

IDEÁLNE DARČEKY: Hudba playmat je skvelé hudobné hračky ako vaše špeciálne darčeky pre dieťa alebo členov rodiny. Skvelé darčeky na narodeniny, festivaly a návštevou. Malé Deti ho budú milovať!

Špecifikácie:

Pohlavie: Unisex

Hodí: 3 rokov alebo nad 3 rokov dieťaťa

Režim: 5 (režime Klávesnice, Monosyllabic režim, Zvierat režim, Melódie Režim, Zvierat spievať režim, Biy podľa biy režim)

Farba: Mulitcolor

Materiál: PVC/ Elektronických komponentov

Veľkosť: 72X 29 cm

Bezpečný kryt batérie, je potrebné otvorte nástroj

Package som ncluding :

1 x Hudby Mat

Žiadny zákazník komentáre pre tento moment.

<