Auto príslušenstvo Zadné Ľavé Vonkajšie kľučky Primered 51218257737 Na BMW X5 E53

Auto príslušenstvo Zadné Ľavé Vonkajšie kľučky Primered 51218257737 Na BMW X5 E53

a1182

Novinka

Skladom

€13.36
Počet

Štítky: bmw f30, bmw e53, bmw x5 kľučky dopravcu, BMW E53 X5, bm e36 dverí rukoväť, e53 x5, ford ecosport, video prehrávač, bmw 520d dvere, bmw prístup pohodlie, bmw x5 e53 ľavej dverí zamky.

Ak si nie ste istý, či tento produkt je vhodný pre vaše auto, prosím, kontaktujte nás, poskytneme pre vás.

Hodí Tieto Modely BMW:

DOPRAVA 1. Väčšina Krajín, DOPRAVA. 2. Objednávky, ktoré boli spracované do 24-48 hodín overenie platby. 3. Obrázky zobrazené sú skutočné položku a fotografoval sám. 4. SLUŽBY TRANZITNÝ ČAS je poskytované dopravcom a vylučuje víkendy a sviatky. Tranzitné časy sa môže líšiť, a to najmä počas prázdnin. 5. Ak ste nedostali vašu zásielku do 30 dní od zaplatenia, prosím, kontaktujte nás. Budeme sledovať zásielky a dostať späť k vám čo najskôr odpoveď. Naším cieľom je spokojnosť zákazníka!

PLATBY

1. Platba musí byť vykonaná v priebehu 4 dní aukcie uzávierky. (Non-platba môže mať za následok UPI (Neplatené Položka) je uvedený na vašom účte.

3. CELKOVÁ ČIASTKA SPLATNÁ zahŕňa konečné aukčná cena plus S&H(Poštovné a balné).

4. S&H bude stanovená na základe LOĎ NA adresu. VEZMITE PROSÍM NA VEDOMIE: S&H NEZAHŔŇA CLO, LOCATL DANE ALEBO INÉ DOVOZ POPLATKY.

5. Uveďte vaše špeciálne požiadavky (farby, obaly, atď.) Spätná väzba

Ak máte akékoľvek problémy alebo sa týka, čo sa s vašou objednávkou alebo produktov ,prosím správa nás a dajte nám šancu pomôcť vám pred odchodom akúkoľvek spätnú väzbu,sme presvedčení, že môže spôsobiť pozitívne výsledky v každej situácii a bude pracovať veľmi tvrdo zarobiť pochvalu.

Ďakujeme!

Žiadny zákazník komentáre pre tento moment.

<

Súvisiace produkty