Non-slip Gauč Gél Sedadla Auta sedáky Farbou Jogy vankúš Štvorcový Sídlo Pad Stoličky Vankúš Mäkký Vankúš Na Stoličky

Non-slip Gauč Gél Sedadla Auta sedáky Farbou Jogy vankúš Štvorcový Sídlo Pad Stoličky Vankúš Mäkký Vankúš Na Stoličky

a1309

Novinka

Skladom

€19.06 €12.20
Počet

Štítky: olvo nechtov gél, cool gél vankúš, cvičenie mat, gepson jogy, fit mat, priedušná stoličky, cool vankúš, sillin gél na bicykli, gélové sedadlo na stoličku, dieťa bezpečnosť pena.

ortable Prenosné Priedušný Bedrový Vankúš Pre Domácnosť Mobile Skladací Dizajn, Gélové Vankúše

[2019 Zero Gravity Vankúš] na základe ergonomický dizajn, môže poskytnúť maximálnu podporu a pohodlie, zatiaľ čo znižuje tlak, a nebudete cítiť unavený, aj keď budete sedieť na dlhú dobu. Vysoko priedušný honeycomb štruktúra zabraňuje zadusenia a poskytuje komfortný posed. Posedenie držanie tela je flexibilný a posedenie držanie tela je dobré.

[Vynikajúcu priedušnosť, non-pare] gél pad využíva honeycomb štruktúry, aby prúdenie vzduchu, tak to je dobre vetrané a nebude pary, aj keď budete sedieť na dlhú dobu, je veľmi vhodný pre horúce leto! Pomocou Japonskej oka elastické fudge gél technológie, bude obnoviť jeho pôvodný tvar okamžite po strečing a stláčanie, ktoré je odolnejšie než obyčajné vankúše.

1. Vysoko kvalitné a odolné gél materiál, výborná priedušnosť, výborná pružnosť, veľmi pohodlné a mäkké.

2. Odporúča sa pre dlhé vzdialenosti jazdy a písací stôl práce pre úrad zamestnancov. Ak použijete tento vankúš je váš chrbát bude rásť prirodzene, takže sa odporúča aj pre tých, ktorí chcú udržiavať správny posed.

3. To pomáha sedieť na dlhú dobu, pokles sedí držanie tela spôsobené ischias, vrásky a panvového problémy. Sedí vo vozíku je dobré pre pacientov a seniorov. Skvelý darček pre rodičov a blízkych.

vankúš

4. Disperzia telo tlak je lepší než bežné zdravotné podložky

5. Povrch tohto zdravie pad má 288 dekompresný honeycomb sústavy, takže stredná tvrdosť môže rovnomerne pohlcovať a rozišli telo tlak a podporu tela tlaku. Aj keď si sadnete, môžete zlepšiť krvný obeh v dolnej časti tela.

6. Materiál je lepší než bežné zdravotné podložky

parameter:

Farba: Čierna

Materiál: Gél

obsahujú:

1 x vankúš

Žiadny zákazník komentáre pre tento moment.

<

Súvisiace produkty