Elektrické Drôtené Káblové Nožnice Na Strihanie Strane Výstrižky Flush Kliešte Na Rezanie Nippers Drôt Striptérka Nôž Uhlopriečka Strane Flush Fréza

Elektrické Drôtené Káblové Nožnice Na Strihanie Strane Výstrižky Flush Kliešte Na Rezanie Nippers Drôt Striptérka Nôž Uhlopriečka Strane Flush Fréza

a133613

Novinka

Skladom

€7.41 €5.18
Počet

Štítky: kábel nôž striptérka, model bočné frézy, prázdne japonské nože, nôž drôtu, komerčné elektrické kliešte, japonské nože mini, prevádzkované kábel striptérka, striptérka kliešte kábel, kliešte kliešte, elektrikár, medený kábel striptérka.

Milí priatelia, ďakujeme vám za vašu účasť a podporu. Toto je odkaz na viacerých Sku. Rôzne modely odpovedajú na rôzne výrobky. Venujte prosím pozornosť.

Popis Odolné Elektrické Drôty Kábel Fréza, Rezanie Plier Strane Výstrižky Flush Kliešte Náradie Funkcie: Používané v elektronickom priemysle opravy, šperky, spracovanie, výroba modelov a rybolov atď. Ľahký, tenký profil, a ľahkú manipuláciu izolovať pohodlné rukoväte na prevádzku ,pohodlné na používanie. Špeciálne vhodný pre znížiť drôt, elektronické nohy, orezávanie plastových výrobkov, rez malý kovový drôt, a tak ďalej. Materiál: Nehrdzavejúca oceľ čeľuste, protišmyková gumová rukoväť. Poznámka: Vzhľadom na svetelné efekty, monitora jas , kontrast, nastavenia, atď., mohli by tam byť aj nejaké nepatrné rozdiely vo farbe zvonenia, obrázky a aktuálnej položky. Prosím, dovoľte 1-2 mm sa líši vzhľadom na ručné meranie, vďaka. Package Zahrnuté: 1pc x rezanie plier Č Retail Box. Zabalený Bezpečne v Bubline Taška. Typ výrobku: Ručné Náradie

O Zásielke

Budeme loď vašej balík do 1-2 pracovných dní. Môžeme zmeniť spôsob dopravy: Zvážte, colných, diaľkové adresu a prepravná rýchlosť.

Warranty &Return

Náš obchod ponúka bezplatné náhradné pre objednávky do 30 dní od dátumu dodania. Pre objednávky od 1 do 12 mesiacov, budete musieť zaplatiť niektoré časti z hodnoty objednávky sa dostať vymeniť. Pre objednávku staršie ako 12 mesiacov, dáme malé zľavy.

Naše Služby čas

Naša Pracovná doba je v pondelok až piatok, 9:00 do 6:30 PM Peking Čas. Všetky objednávky, ktoré nebudú spracované na víkend a sviatky.

Spätná väzba

Najprv nás kontaktujte, ak máte nejaký problém,ja vám odpovieme vám počas 30 minút, počas pracovnej doby.Sľubujeme vám vyriešiť váš problém do 24 hodín.

Žiadny zákazník komentáre pre tento moment.

<

Súvisiace produkty