Pôvodné Cena 12V 2 KANÁLY RF Diaľkové Ovládanie Prepínač Systém 2 Vysielače a 1 Prijímač Pre Applicance Garážové brány

Pôvodné Cena 12V 2 KANÁLY RF Diaľkové Ovládanie Prepínač Systém 2 Vysielače a 1 Prijímač Pre Applicance Garážové brány

a1378

Novinka

Skladom

€10.46 €8.79
Počet

Štítky: turck, 24v bezdrôtové diaľkové ovládanie spínača, rf prepínač, fm vysielač, google rf vysielač, garážové brány na diaľkové ovládanie spínača, iphone rf vysielač, remot prepínač, rádiofrekvenčné diaľkové ovládanie systému, garáž prepínač.

DC12V 2 KANÁLY Bezdrôtové diaľkové ovládanie spínača : rozsah použitia:

Tento produkt je obvykle aplikuje na multi-channel elektrických dverí a okien, riadny elektronický zámok, prepínač, elektrické garážové dvere, okná, zdvíhacích zariadení ,priemyselnej automatizácie a riadenie, všetky druhy proti krádeži alarm ,bezpečnostné a iné polia .Diaľkový ovládač podporuje používanie, ktoré tvoria kompletný set bezdrôtových inteligentný systém diaľkového ovládania .Má široké spektrum použitia.

Špecifikácia: Prevádzkové Napätie: DC12V Prevádzkový Prúd: 6Ma Prevádzková Frekvencia: 315,433 MHz Prevádzková Teplota: -40C ~ +80C Citlivosť Prijímača: -105dBm Výstupné Napätie: AC / DC (voliteľné) Výstupný Prúd: 10A Kód :Učenie kód .(jog/Mimo Uzavretých .inter-lock/Uzavretých .self-lock /Self-Uzavretých ) Veľkosť: 48.2 x 32.8 x 15 mm/1.89 x 1.29 0.59 x v(L x W x H) Výstup pracovných spôsobom:

Self-locking: Pripojte jumper 1 s vyrezávanie spp. ( Self-locking ovládanie režimu :Stlačte spínač je na zaťaženie, stlačte rovnaké prepnite opäť na odpojenie záťaže .Potrebujete jeden kanál, prepínanie a jedného tlačidla diaľkového ovládača.)

Jog--- Na vyrezávanie spp nie je obsadená, jumper 1 a jumper 2 nepripájajte ani. Stlačte spínač je na zaťaženie ,uvoľnite sa na odpojenie záťaže. Tiež potrebovať jeden kanál, prepínanie a jedného tlačidla diaľkového ovládača.)

Inter-lock------- Zapojte jumper 2 s vyrezávanie spp (Stlačiť jeden vypínač je na zaťaženie , stlačte ďalší spínač na odpojenie záťaže . (Je potrebné jeden kanál, prepínanie a 2 stlačením tlačidla diaľkového ovládača.)

2 Kanál je self-locking a 2 kanál je jog ,pripojte jumper 1 a jumper 2 s vyrezávanie spp .)

Prosím, všimnite si, že tam je 2CH prijímač a 2-tlačidlo vysielača, môžete vybrať tieto pracovné spôsobmi :self-lock , jog alebo samostatne-lock a jog spolu. Vzdelávanie a odstránenie metóda:

1 .Tam je učenie tlačidlo na ovládacom paneli dotykový spínač, tlačidlo sa používa na poučiť a odstrániť kód.

2 .Stlačte a podržte tlačidlo učenia tlačidlo na tri sekundy.Keď indikátor bliká ,sme zadajte vzdelávania štátu. Stlačte akýkoľvek kláves na diaľkový ovládač na vyslanie signálu, indikátor bliká dvakrát a vypnutie .To znamená, že sa budete učiť sa to úspešne.

3 .To môžete dozvedieť viac ako 12 KS 2262 alebo 1527 čip s rôznymi kód bezdrôtový diaľkový ovládač.

4. Vymazať diaľkové ovládanie metóda: podržte vzdelávania tlačidlo približne na 8 sekúnd, kontrolka zmení na vypnuté, potom kód, ktorý ste sa naučili predtým, sa vymažú. Bezdrôtové diaľkové ovládanie kovovým plášťom rádiofrekvenčné diaľkové ovládanie

1.Pracovné Napätie:DC12V

2.Prevádzkový Prúd:16MA

3.Prenosovú vzdialenosť :20-200 M

Pracovné napätie DC12V

Prevádzkový Prúd 16MA

Prevádzkové frekvencie 266-433MHZ

Prenosovú vzdialenosť: 180 m

Kódovanie spôsobom: Pevná kód, učenie kód, rolling code.

IC chipset: PT2260 ,PT2240,EV1527, HCS301.

Veľkosť 55 * 30 * 13.5 m

package zahrnuté: 1*prijímač 2* vysielač

Žiadny zákazník komentáre pre tento moment.

<

Súvisiace produkty