Balenie 10 ks v Japonsku GOOT CP-1515 Desoldering Knôt s Pletená Medeného Drôtu a Non-chlór Špeciálne Toku pre Pcb ESD Bezpečne

Balenie 10 ks v Japonsku GOOT CP-1515 Desoldering Knôt s Pletená Medeného Drôtu a Non-chlór Špeciálne Toku pre Pcb ESD Bezpečne

a1407

Novinka

Skladom

€25.36
Počet

Štítky: vrkoč spájky, esd nástroj, desoldering sacie čerpadlo elektrické, kolieskové korčule náhradných dielov, sadz drôt, barel px 201, goot spájky, goodwick, hliníkového prášku, desoldering knot drôt.

Ruský kupujúci uviesť vaše celé meno, prosím! Celé meno je vaše meno + meno otca + priezvisko.

Krajina Pôvodu: Japonsko

Typ: Obyčajný Pletenie Šírka: Cca. 1,5 mm Dĺžka: Cca. 1,5 m EKONOMICKÉ BALÍKY 10PCS (jednotková cena za balenie 10pcs) S pohodlným zips, taška. Obsahuje kremičitý gél na zníženie znižovaniu kvality. PRE bezolovnaté DESOLDERING Naše tenké a mäkké desoldering drôt je plochý výplet má efektívny tepelný prenos. Odstraňuje spájky rýchlejšie s lepšou teplo reakcie ako v predchádzajúcich knôty. Odporúčané pre bezolovnaté spájky s vysokou vykurovania. RMA base toku kvalitné desoldering knôt s pletená medený drôt, nasýtených s non-chlór špeciálne toku. Môže byť použitý pre presnosť Pcb a bezpečne. Ako používať: 1. Miesto knôt nad spájky byť odstránené. Zatlačte vyhrievané spájkovačka tip na knot. Roztaveného spájky sa vstrebáva. 2. Odstráňte oba desoldering knot a spájkovačka tip od PCB. 3. Použitie nippers odrezať použité časť knôtu. Všetky obrázky sú skutočné fotografie: Poznámka o doručenie:

Dodacia lehota pre mnohé krajiny normálne je 7 - 39 pracovných dní (Rusko 10 - 60 pracovných dní, Brazília 20-80 pracovných dní ), okrem sviatkov.

Avšak, ktorá poštovné model si vyberiete, Prosím dôverujte nám. Budeme vyberať najlepšie doprava model a posielať položky do 2 dní (okrem sviatkov) po potvrdil vašej platby. Dostanete balík v čase.

Mali by ste si byť zodpovedný za to platiť clo a colné prejednanie, ak nie sú tarify.

POZNÁMKA:

AKÉKOĽVEK POŠKODENIE POČAS INŠTALÁCIE NIE JE NAŠA ZODPOVEDNOSŤ A NIE JE NA KTORÉ SA VZŤAHUJE ZÁRUKA. PROSÍM SKONTROLUJTE KOMPATIBILITU PRED NÁKUPOM.

Spätná väzba: Budeme sa snažiť nechať riadka pozitívnu spätnú väzbu v show vďaku za váš nákup. Ak z nejakého dôvodu nie sú žiadne problémy s našim produktom alebo naše služby, prosím, aby snahe osloviť nás, aby sme ich mohli vyriešiť vec pre vás. Spätná väzba je najpodstatnejšie na Artpetrusdigital.sk, aby predávajúci a snažíme mať dokonalý spätnú väzbu od každého zákazníka. Takže ak niečo nie je podľa vašich predstáv prosím, dajte nám šancu, aby sa veci pravdu.

Žiadny zákazník komentáre pre tento moment.

<

Súvisiace produkty