1pc Multi-function hrniec Elektrický hot pot grilovanie sporák MR9088 Domácnosti panvica 2.5 L kapacita 220v 1400w

1pc Multi-function hrniec Elektrický hot pot grilovanie sporák MR9088 Domácnosti panvica 2.5 L kapacita 220v 1400w

a157346

Novinka

Skladom

€166.60 €124.95
Počet

Štítky: sr2ez, squier, pan doska, fúzy rastu, multifunkčný elektrický gril pan, bee dvere, sullen, multi funkcia kývanie, multi funkcia elektrickej siete, electric multi panvicu.

MR9088 Multi-function hrniec Elektrický hot pot grilovanie sporák Domácnosti panvica 2.5 L kapacita 220v 1400w 1pc

foto zobrazenie :

balenie zoznam

Meno: Multi-funkčné Hrniec

Model: MR9088

Číslo produktu:GL1350

Napätie: 220V

Príkon: 1400W

Kapacita: 2.5 L

Body materiál: kov

Metódy kontroly: mikropočítačový

LCD displej:nie

Smart typ: nepodporuje inteligencie

Anti-dry funkcia: Áno

Načasovanie funkcie: žiadne

Spokojnosť Zákazníka:

Ak sa rozhodnete "predávajúci spôsob dopravy"(368.42 usd), ktorý vám pomôže zariadiť zásielky mora a dodanie vášho najbližšieho prístavu!

Ak je doprava po mori, po príchode prístavu určenia, je kupujúci musieť zaplatiť cieľový port poplatky (napr. terminál manipulačné poplatky, dokumenty, poplatky, poplatky za skladovanie, ect), daň vykonať colné odbavenie a vyzdvihnúť tovar.

Ak sa rozhodnete DHL / ARAMEX/ FEDEX,TNT ,UPS, ATD, ktorý vám pomôže zariadiť zásielky international express a priamo doručenie na vašu adresu(DVERÍ K dverám SLUŽBY)!

1)s cieľom chrániť vaše položky a vyhnúť sa akejkoľvek škody z prepravného procesu, Keď dostanete balík, Kupujúci by mali kontrolovať balík / tovar starostlivo pred podpísaním prevzatia tovaru.

Ak existuje akékoľvek škody, obráťte sa na miestne ARAMEX / DHL / Fedex požiadať sťažností a reklamácií ALEBO kontaktujte sa s nami do 24 hodín.Potom si fotografie za poškodený stroj a balení, ihneď odoslať správu na nás, pomôžeme vám vyriešiť problémy.

3)v prípade, ak máte nejaký problém o výrobok, alebo doprava, Prosím, dajte nám príležitosť vyriešiť akýkoľvek problém. Chápeme obavy a frustrácie môžete mať, a budeme robiť naše úsilie na vyriešenie problémov.

4)A vaša odozva je veľmi dôležité našej predajni, Ak ste spokojný s našim výrobkom a náš server ,po potvrdení tejto objednávky, Prosím, zanechajte nám pozitívna spätná väzba a 5 hviezd, sme aj vám "IDEÁLNY 5 HVIEZD",

Keď ste ohodnotili dodacia lehota časť vezmite prosím na medzinárodnej tranzitnej do úvahy. Vaše uznanie bude nás viac veria na rozvoj podnikania a vás slúžiť lepšie.

Žiadny zákazník komentáre pre tento moment.

<

Súvisiace produkty