Kúpeľňa hliníkový stojan na wc skladovanie stene visí trojuholník kúpeľňa so sprchou izba zadarmo dierovanie sprcha

Kúpeľňa hliníkový stojan na wc skladovanie stene visí trojuholník kúpeľňa so sprchou izba zadarmo dierovanie sprcha

a161

Novinka

Skladom

€9.30 €4.74
Počet

Štítky: dekoratívne rustikálny nástenná polica, WALFRONT, hlboké posuvné police, police sprcha, kúpeľňové doplnky odolný, muži úložný stojan, V kúpeľni polica, stick shelve, kúpeľňa ružová, etsy plávajúce police.

Spôsob inštalácie: Pre jednoduchú inštaláciu, môžete si vybrať na úder alebo punč bez dierovanie produktu. Pomocou nechtov-zadarmo nálepka pre nailless inštalácia a skrutky pre vŕtanie. Keď sme sa loď, poskytneme na nechty bez nálepiek a skrutky pre inštaláciu, môžete si vybrať jednu z nich vybrať. Vitajte na našich kuchyňu, kúpeľňu Budeme pozorne test každý tovar pred odoslaním. Zabezpečenie kvality! Dať všetky moje najdrahšie zákazníkov. informácie o výrobku: Veľkosť: ako je znázornené Materiál: space hliníkové námietka: Vzhľadom na ručné merania, tolerancia je 1-3 cm, takže nevadí, že pred objednaním. ! Vezmite prosím na vedomie, že farby môžu mať chromatické aberácií ako rôzne polohy obrazu.

Advertencia: Debido las medidas manuales, la tolerancia es de 1-3 cm, así que č te preocupes antes de hacer el pedido. Por favor, entiende que los colores pueden tenerif aberraciones cromáticas como diferentes lugares de la imagen. Te enviaremos los siguientes dos pripomienok de accesorios de montaje

Žiadny zákazník komentáre pre tento moment.

<

Súvisiace produkty