Lacné Kindle 4 / 5 e-book s darček e-ink Displej 6 palcový Ebook Čítačky Elektronických e knihy Ereader 2GB Zrekonštruovaný Veľký Stave

Lacné Kindle 4 / 5 e-book s darček e-ink Displej 6 palcový Ebook Čítačky Elektronických e knihy Ereader 2GB Zrekonštruovaný Veľký Stave

a16420

Novinka

Skladom

€58.63 €43.98
Počet

Štítky: e ink, logo kindle, onyx boox max 3, kábel micro usb, onyx boox max hd protector, sivý atrament, aura kobo, e knihy originál, kniha electron, prípade pocketbook.

Pekný stav, kindle 4 / kindle 5

O Kindle 4/ kindle 5: Kindle 4/ kindle 5 stav 95% až 98% nový stav (vyzerá v dobrom stave ,môže byť s veľmi malým scrachs na telo alebo zobrazenie, ale stav a cena je veľmi dobrá na čítanie ) Zrekonštruovaný ,testované v dobrom stave bez pôvodnej krabice (Zrekonštruovaný rozsah vrátane kompletného testu;Batérie možná zmena;Duokan inštalácia systému) Regisration kód vymazané , nemôže byť registerd online, ale môžete stiahnuť knihy z PC prečítať Záruka 6 mesiacov obchod záruka na Výmenu, bezplatnú Opravu. Jazyky

Ebook môžete prečítať všetky jazykové kníh , ako napríklad ruská ale len z ponuky majú jazyky takto

Duokan podporuje angličtina,Taliančina,portugalčina,Spianish,Deutsch,Francais

Kindle podporuje Deutsch,English,Espanol,Francais,Taliančina,Portugues

Balenie zoznam :

Kindle jeden kus

USB kábel jeden kus

Zrekonštruovaný testované Kindle od nás bez origninal box, nie je zbrusu nový, ale vo veľmi dobrom conditon z USA super trhu zásob tovaru, bude umiestnený v kryte a poslať k vám. môže byť s malými scraches spôsobené v deliery z USA do Číny, ale stav je dobrý!

Upozornenie : Regisration kód už vymazané, môžete sa registrovať kindle on-line kníhkupectvo nič viac , ale ostatné funkcie funguje dobre

WIFI : len práca v Duokan systém, môžete ho použiť na akýkoľvek prehliadač webových stránok ,

Jazyky:

Angličtina,Taliančina,Portugalčina,Spianish,Deutsch,Francais

Ruské knihy môže byť tiež čítať, ale menu bez ruskej menu

Dvojitý systém: (budeme mať nainštalovaný DUOKAN čítanie systému v tejto kindle pôvodný systém) DUOKAN systém : txt.pdf.epub.mobi.zapínanie na zips.rar.jpg.png.bmp. Kindle systém: TXT,PDF,HTML,AZW3,AZW,MOBI,PRC natívne,DOCX prostredníctvom konverzie.

Kindle môžete sa registrovať kindle on-line kníhkupectvo nič viac , pre Kindle nechcú tieto lacné zásob kindle účinok svoje nové produkty cenu . Ale ostatné funkcie sú v poriadku, na toto zariadenie z nás.

Knihy, musia byť umiestnené na :

Duokan systém: dokumenty dk-download / dk-dokument

Kindle pôvodný systém: dokument

Niektoré RU kupujúci lásky, Coolreader , ktoré s RU jazyka a podporuje všetky formáty ako FB2,ale len odporúčam tým, ktorí sú dobrí, zmena systému nainštalovať Coolreader, môžete skontrolovať on-line alebo video , ale nebudeme poskytovať akékoľvek metódy zmeniť systém, a nie je zodpovedný za akýkoľvek problém spôsobený tým, že táto zmena kupujúci seba.

Rozmery (v palcoch) 6.5" x 4,5" x 0.34" (166 mm x 114 mm x 8.7 mm) Hmotnosť 5.98 uncí (170 g) Požiadavky na Systém Žiadna, Pre zrekonštruované produkt bez sériové číslo, môžete stiahnuť knihy z PC prečítať Na Ukladací priestor zariadenia do 1.400 knihy alebo 2GB interná (približne 1.25 GB k dispozícii pre používateľa obsah). Ukladací priestor typu Cloud Nie je k dispozícii pre produkty bez serail číslo výdrž Batérie Na jedno nabitie trvá až jeden mesiac s bezdrôtovým off založené na pol hodinu denne čítanie čas. Udržujte bezdrôtový vždy zapnuté a to trvá až do 3 týždňov. Životnosť batérie sa bude líšiť v závislosti od použitia bezdrôtovej, ako je nakupovanie v Kindle Store, prehliadanie webových stránok, a sťahovanie obsahu. Pre použité alebo repasované produkt závisí na jeho stav batérie. Doba nabíjania Úplne nabije približne 3 hodiny pomocou priloženého USB 2.0 kábel pripojený k počítaču. USA napájací adaptér sa predáva samostatne. Wi-Fi Pripojenie Podporuje verejné aj súkromné Wi-Fi siete alebo prístupové body, ktoré používajú 802.11 b, 802.11 g, alebo 802.11 n štandarde podpora WEP, WPA a WPA2 zabezpečenie pomocou hesla alebo Wi-Fi Protected Setup (WPS); sa nemôže pripojiť k WPA a WPA2 zabezpečené siete pomocou 802.1 X metódy autentifikácie; nepodporuje pripojenie k ad-hoc (alebo peer-to-peer) sietí Wi-Fi. USB Port USB 2.0 (micro-B konektor) Podporovaných Formátov Obsahu Kindle (AZW), TXT, PDF, nechránené MOBI, PRC natívne, HTML, DOCX, JPEG, GIF, PNG, BMP prostredníctvom konverzie. Dokumentácia (predinštalovaný, na zariadení). Ďalšie informácie vo viacerých jazykoch . Záruky a Servis Predávajúci ponúknuť 6 mesiacov záruka na opravu a náhradné okrem človekom problém zobrazenia je Súčasťou balenia Kindle je bezdrôtový e-čítačka, USB 2.0 kábel. Napájací adaptér sa predáva samostatne.

KINDLE 5 (Čierna farba)

KINDLE 4 (Šedá farba)

Žiadny zákazník komentáre pre tento moment.

<

Súvisiace produkty