4.0 Wireless Bluetooth Gamepad Herný ovládač Ovládač Hráč Herných Konzol, Hier, Doplnkov Pre Android IOS Telefón, Tabliet

4.0 Wireless Bluetooth Gamepad Herný ovládač Ovládač Hráč Herných Konzol, Hier, Doplnkov Pre Android IOS Telefón, Tabliet

a16565

Novinka

Skladom

€6.94 €4.09
Počet

Štítky: čistý android konzoly, ovládanie hry, acer hráč, joypad ovládač android, android gamecube gamepad, ovládač, ovládanie usb, bezdrôtový gamepad, consol tabuľka, remeselné console tabuľka.

Popis:

Vlastnosti Produktu:

Vysoká Kompatibilita: Tento ovládač je kompatibilný s Android 6+/iPhone IOS 11+ smartfón a tablet zariadení. Okrem toho, že je ľahko spojiť. Či už v interiéri alebo exteriéri, si môžete vychutnať hry kedykoľvek a kdekoľvek! Č Platforiem a Simulátor & Emulátor potrebné.

Bezdrôtové 4.0 Pripojenie: Bezdrôtové 4.0 prenos môže podporovať 8 metrov široký rozsah kontroly z prevádzky. Viac stabilné a Nižšiu spotrebu energie.

Ergonomický Dizajn: mobile controller má skvelý pocit s pevnou štruktúrou. LED1: Android V3 Režime; LED2: IOS V3 Režime; LED3: Hra Lobby Režime; LED4: indikátor Nabíjania

Režim spánku: regulátor prejde do režimu spánku, ak neprebieha žiadna činnosť po 5 minút, a kliknite na tlačidlo "HOME" tlačidlo pripojiť znova. To je veľmi výhodnú funkciu.

Plnenie v ktorom Uvedie: LED4 Bliká červené svetlo pomaly pri nabíjaní podľa režim vypnutia a je osvetlenie celý čas po úplné nabitie batérie. Tam je bliká rýchlo uvedením nízka kapacita batérie.

UPOZORNENIE: podporuje Iba IOS 13.3 a nižšie, nie podporuje IOS 13.4 a abover, potvrďte prosím, že váš systém IOS verzii, pred nákupom.

Špecifikácie:

Špecifikácia Výrobku:

Typ :Bezdrôtový Gamepad Mobile Controller

Materiál :ABS

Pripojenie :Bluetooth 4.0

Funkcie :Nabíjateľná

Kompatibilný Model :Android IOS

Bluetooth Prenos Vzdialenosť: ≤8m

Pracovné Napätie :DC3.7V

Kompatibilný Produkt :Radič

Pracovný Prúd: 8mA

Nabíjací Výkon :DC 5V/500mA

Kapacita batérie :380mAh

Bezdrôtový dosah :O 8m

Platforma: Android 6.0+/ IOS11.0+

Package Zahrnuté:

Balenie Obsahuje:

1 x Bezdrôtový Gamepad

1 x USB Nabíjací Kábel

1 x užívateľská Príručka

Žiadny zákazník komentáre pre tento moment.

<

Súvisiace produkty