Pleroo Vlastné Gitarové Časti - Pre ST Prázdne SS Pickguard 6 otvor NÁM spec Strat č most pu trasy rôznych

Pleroo Vlastné Gitarové Časti - Pre ST Prázdne SS Pickguard 6 otvor NÁM spec Strat č most pu trasy rôznych

a16575

Novinka

Skladom

€5.73
Počet

Štítky: basovú gitaru, pickguard, vyzdvihnutie strat, plný sg pickguard, drevené akustické pickguard, vintage telecaster časti, opraviť most na gitaru, bridg tremolo, kovové humbucker snímač, matic, pickguard.

Pleroo Vlastné Gitara pickgaurd - Pre ST Prázdne SS Pickguard 6 otvor NÁM spec Strat č most pu trasy rôznych Poškriabaniu Dosky; To je Skvelé -kvalitné Anti-scratch na ochranu gitara Zbrusu Nový majú Ochranný Film Na Vrchole .

Balík obsahuje: 1 ks pickguard a 11 ks montážne skrutky.

Poštovné a balné

· Garantujeme, že loď sa v priebehu 48 hodín po zaplatení potvrdenie (okrem sviatkov a Víkendu).

· Pre USA zákazníkov, budeme posielať cez ePacket výpisy z Číny, je to zvyčajne prídu v 7-12 pracovných dní. Pre iných zákazníkov, zašleme prostredníctvom štandardnej medzinárodnej paušálne poštovné metóda, môže trvať 15 až 30 pracovných dní. Viete medzinárodnej prepravy môže trvať viac dní, prosím, veľkorysý pochopiť .

· Poštová poistenie je ponúkané pre všetky poštové straty a škody. Nie sme zodpovední za akékoľvek nepoistených položky sa stratia počas mail.

Dovozné clá, dane a poplatky nie sú zahrnuté v položke cenu alebo poplatky za dopravu. Tieto poplatky sú kupujúceho zodpovednosti, ktoré je možné prehľadávať vo vašej krajine súvisiace odbory.

Spätná Väzba & DSRs

· Sme závislí na našich povesť a spokojnosť zákazníka uspieť. Preto Vaše pripomienky sú pre nás veľmi dôležité .Ak máte radi svoje položky prosím, nechajte ma dobrú spätnú väzbu and5 star DSR hodnotenie

Ak máte akékoľvek otázky o položkách, prosím neváhajte a kontaktujte nás priamo, budeme sa snažiť v našich silách, aby vám slúžili

Kontaktujte Nás

Všetky e-maily odpovedáme do 24 hodín. Ak nechcete dostávať náš odpoveď, prosím, láskavo re-poslať svoj e-mail a my vám odpovieme vám hneď ako to bude možné.

Žiadny zákazník komentáre pre tento moment.

<

Súvisiace produkty