35 palcov 10 mm prírody kolo red ruby korálky náhrdelník AAA++AA+004

35 palcov 10 mm prírody kolo red ruby korálky náhrdelník AAA++AA+004

a16625

Novinka

Skladom

€13.27 €8.63
Počet

Štítky: citroen c5 hmotnosť, denník cituje 2016, denim dieťa, blúzky, procesor amd am3 procesory amd 6, dengfu bicykle t800, cpu amd phenom fx, cloutchs deti, ženské topánky pearl, denim dieťa kapoty.

č box

Vitajte v mojom obchode! Sme ochotní robiť biznis s tebou ,moje srdce,naše priateľstvo je prvou ,business

je druhý navždy.

1.po prijatí položky,prosím, nechajte ma, 4-a 5-hviezdičkový dobrú spätnú väzbu, akonáhle je to možné, keď ste spokojní.A potom to isté urobíme pre vás.

2.Prosím, dajte nám šancu vyriešiť akýkoľvek problém. Uvedomujeme si, že môžu byť spokojní ani o niekoľko položiek.Pošlite nám e-mail skôr, než vás opúšťa 1 hviezdičkový a 2-3 star zlé spätnú väzbu .a my sa budeme snažiť vyriešiť problémy.

Ceníme o našich vážených zákazníkov, a bude vždy sa snažím pomôcť.Takže ak máte nejaké problémy,prosím e-mail nás okamžite.

Veľkosť, alebo Fit Problémy,

Rozmery sú znázornené so špecifickými merania v podrobnej špecifikácie. Prosím, skontrolujte špecifikácie skôr ako zadáte objednávku. Obvykle povolenú rozdiely vo veľkosti, ktoré sú približne 0,5 palca na meranie. Ak zistíte veľkosť produkty nie sú vhodné, môžete sa priamo obrátiť na nás.

Shippment

1. Budeme loď položiek do 3 pracovných dní po zaplatení je dosiahnutá.

2. Čína Príspevok Air mail.Zvyčajne to bude trvať 15-60 pracovné dni, aby sa dospelo.

EMS Zvyčajne to bude trvať 12-35 pracovné dni, aby sa dospelo .

Všetky potom závisí aj od miestnych rýchlosť doručenia.

3. Položky budú označené ako "dar" alebo "vzorky" a s nižšou hodnotou pre jednoduché colné odbavenie.

4. Budeme loď na predvolenú adresu do Úschovy, ak nie ste nás informovali,a telefónne číslo je dôležité, keď opustíte vašu adresu.

5. Nie sme zodpovední za akékoľvek nehody ,oneskorené alebo iné problémy, ktoré sú zodpovedné prepravné služby.

Po Službe

Ak zistíte nejaké problémy s kvalitou keď sa zobrazí položka(y) z nás.

Ak máte nejaké problémy, keď sa dostanete tovar, Prosím obráťte sa na nás bez váhania do 3 dní.Samozrejme, ak nie ste spokojní so svojím nákupom, Prosím, poslať späť položku do 14 dní .Budeme radi, vymeniť, nahradiť alebo vrátime v plnej výške.Ak sa vám páči náš item(s), alebo máte nejaké otázky s nimi, Prosím, kontaktujte ma pred vašu cenovú ponuku. My sa budeme snažiť urobiť, aby vám pomohol. A dostanete odpoveď do 24 hodín.

Žiadny zákazník komentáre pre tento moment.

<

Súvisiace produkty