6001-2RS plný SI3N4 keramiky isko 12x28x8mm 6001 2RS

6001-2RS plný SI3N4 keramiky isko 12x28x8mm 6001 2RS

a16627

Novinka

Skladom

€16.90
Počet

Štítky: 6001z ložisko, 6002 ložisko, 12x28x8 ložisko, 688 abec, 20 32 7 ložisko, 688 abec 5, 609 2rs, 6001ZZ, 6707 2RS, Ložiská 6001.

Doprava zadarmo 6001-2RS plný SI3N4 keramiky isko 12x28x8mm Kvality :SI3N4 Keramické, vnútorné a vonkajšie krúžky, SI3N4 keramiky gule, PTFE držiak klietky PTFE tesnenie Čistá hmotnosť:0.006 KG Otvoriť, ak potrebujete iný typ,prosím, kontaktujte nás!

Iný typ si môžete vybrať, príliš,ale prosím, kontaktujte nás pre presnú cenu:

Vnútorný a vonkajší krúžok: SI3N4,ZrO2,chrómová oceľ(GCR15),z nehrdzavejúcej ocele,POM

Lopty: SI3N4,ZrO2,chrómová oceľ,nerezová oceľ,POM

Klietka: PTFE,PEEK,Nylon,Žehlička

Klietka: gumové tesnenie,PTFE

Pretože väčšina modelov nie sú v obchode, prosím, kontaktujte ma pre viac cenníky. Plný keramické ložiská s anti-magnetické izolácia, odolnosť voči korózii, non-self-mazacie vysokým teplotám, zima, atď., môže byť použitý vo veľmi drsné prostredia a osobitných podmienok.

Full Full keramické guľkové ložiská

Plný keramické ložiská magnetoelectricity izolačný odpor, opotrebenie, odoláva korózii, free self-mazanie, vlastnosti, ako sú vysoká odolnosť voči teplotám studenej odpor, môže byť použitý vo veľmi drsné prostredie a osobitný prevádzkový režim. Krúžok a kolieskových prijíma silicon nitride (SI3N4) keramických materiálov

Plná guľa plná keramické ložiská strane s loptou, medzera, bez klietky štruktúra, dizajn, môže byť viac ako štandardné ložiska zaťaženie konštrukcie z keramických loptu, tak zlepšiť radiálne nosnosť, tiež môžete vyhnúť klietky materiál limit, môže dosiahnuť keramické typ cage full keramické ložiská voči korózii a teplota odolný efekt. Táto séria ložisko nie je vhodný pre vysoké rýchlosti, pri inštalácii by mali venovať pozornosť na rozdiel povrchovú montáž na jednom konci sa nemusíte vykonávať axiálne zaťaženie. Pretože ložiska vnútorný a vonkajší krúžok vyplnenie medzery loptu, to nie je vhodný pre veľké axiálne zaťaženie aplikácie príležitostiach.

1 vysokým teplotám: použitie teplota v "neprodukujú kvôli rozdielu teplôt medzi 1000 stupeň expanzie. Môže byť použitý v peciach, vysoká teplota zariadenia, ako sú plastové, oceľové;

2, odolnosť voči korózii, materiál sám o sebe má vlastnosť odolnosť proti korózii, môže byť použitý v silné kyseliny, silné zásady, anorganické, organické soli, vody, a v ďalších oblastiach, ako napríklad pokovovanie zariadenia, elektronické zariadenia, chemické stroje, stavba lodí, zdravotníckych zariadení, atď.

3, antimagnetic, pretože tam bol žiadny magnetický prach absorpcie, môže znížiť ložisko skoro spalling, veľký hluk, atď. K dispozícii v demagnetization zariadenie. Presné nástroje a iných oblastiach.

4, elektrická izolácia: vysoký elektrický odpor, môže sa zabránilo poškodeniu ložísk arc, k dispozícii v rôznych požiadaviek izolácie energetických zariadení.

5, vákuové: keramického materiálu jedinečný oilless self-mazacie vlastnosti, v ultra vysokom vákuu, zirconia keramické ložiská nemôže prekonať bežné ložiská mazanie problém.

Hlavné použitie:

Lekárske prístroje a nástroje, optické prístroje, tlačiarenské stroje, high-speed stroj, vysoko-rýchlostný motor, kryogénne strojársky, potravinársky

1. Produkt profil oxid zirkoničitý (ZRO2) keramické loptu

Zirconia keramické loptu pri izbovej teplote s vysokou pevnosťou a vysokou tuhosťou, dobrá odolnosť proti opotrebeniu, vysoká teplotná odolnosť, odolnosť proti korózii, vysoká tuhosť, priepustnosť, elektrické izolácie. Zirconia keramiky loptu na 600 stupňov, pevnosť a tvrdosť je takmer rovnaký, jeho hustota 6.00 g/cm3, v blízkosti kovových tepelnej rozťažnosti sadzby, ak miera inflácie, môže byť použitý s kovovou spoločné.

2. Silicon nitride (SI3N4) keramické loptu produkt introductio

Silicon nitride keramické guličky sú vo vysokej teploty oxidácii atmosféru spekanie presnosť keramiky, vysoká pevnosť, vysoká odolnosť proti opotrebeniu, vysoká teplotná odolnosť, odolnosť proti korózii, kyselina odpor, alkalické kovy, môžu byť použité vo vode médium, a má dobrý výkon izolačné materiály magnetické. Na 800 stupňov, silu a tvrdosť je takmer rovnaký, jeho hustota je 3.20 g/cm3, je takmer 1/3 z ložiskovej ocele. Hmotnosť, rotačné odstredivé sily malé. Môže si uvedomiť, vysoko-rýchlostný prevádzku. Majú tiež vlastné mazania, môže byť použité na žiadne mazanie stredné vysoké znečistenie životného prostredia. Stal keramické ložiská, hybrid keramické guľkové ložisko materiál z výberu.

Žiadny zákazník komentáre pre tento moment.

<

Súvisiace produkty