Športové noc beží reflexné pásy, reflexné pás dopravy varovný pás noc športové vybavenie noc bežiaci pás

Športové noc beží reflexné pásy, reflexné pás dopravy varovný pás noc športové vybavenie noc bežiaci pás

a16780

Novinka

Skladom

€7.51 €5.26
Počet

Štítky: reflexné pásy, reflexná beh oblek, reflexná beh har, silný keyring reťazca, reflexné pásky roll, garáž vybavenie profesionálov, garáž zariadenia podnikania, automobilové garáže zariadení, reflexné pásky nohavíc, reflexné fólie pet.

Športové reflexný pás

Športové reflexné pásy sa používajú hlavne na noc bežcov, polícia, cestnej úradníkov, dopravné vodičov, údržbu ciest pracovníkov, motocyklov a bicyklov ovládače, pracovníkov v tmavom svetlo, atď. Miestnych pracovníkov, ktorí potrebujú varovať.

Prečo si vybrať reflexné pás? ? ?

Reflexné časti reflexný pás je vyrobený pomocou micro-diamond typ kryštálovej na výrobu lomu a vysoký index lomu skla perličiek retroreflection princíp, ktorý je vyrobený pokročilý proces post-zameriava sa na liečbu. Odráža to ďalekosiahle svetlo späť do žiary, poskytujúca dobré retroreflective optika cez deň aj v noci. Najmä v noci, si môžete vychutnať vysokú viditeľnosť, rovnako ako cez deň. Bezpečnostné odevy vyrobené z tejto vysokej viditeľnosti reflexné materiál môžu byť ľahko nájsť v noci vodičov, či sú v diaľke, alebo v prítomnosti svetla, alebo rozptýlené svetlo.

Reflexný pás funkčný displej

Vysokej pevnosti elastický remienok pre rôzne telo potrebuje Vysoko presné reflexného materiálu pre bezpečnosť Flexibilná hračka, ľahko otvoriť a zatvoriť Ľahko skladovať, nosiť, nie zaberajú priestor

Reflexný pás, dobrý pomocník pre vaše noc športu!

Pre vašu bezpečnosť, prosím, kupujte reflexného pásu v čase!

Žiadny zákazník komentáre pre tento moment.

<