Vieru Rýchlo sa odparujúci Rozpúšťadlo Atramentových zásobníkov 2588 42ML Tlač Výška 12,7 mm Multicolor Ručné Atramentové Tlačiarne Atramentové Kazety

Vieru Rýchlo sa odparujúci Rozpúšťadlo Atramentových zásobníkov 2588 42ML Tlač Výška 12,7 mm Multicolor Ručné Atramentové Tlačiarne Atramentové Kazety

a16836

Novinka

Skladom

€50.66 €48.13
Počet

Štítky: 3d trucker, blok stavať, portabl tlačiareň, šélachom 3d tlač, 3d tlačiarne príslušenstvo profil, ziskové atramentové tlačiarne, dst tlačiareň, keychain mini, 3d tlač tlačiareň, papiera tlačiareň štítkov.

Vieru Rýchlo sa odparujúci Rozpúšťadlo Atramentových zásobníkov 2588 42ML Čierna Červená Modrá Zelená 12,7 mm Tlač Výška Univerzálny pre Ručné Atramentové Tlačiarne Atramentové Kazety

Pozemok zoznam: 1X Atramentových zásobníkov pre Atramentové tlačiarne Technické Parametre: Model: 2588-12.7 Tlač výška:2-12.7 mm(nastaviteľné) Atrament Typ:Rozpúšťadlo rýchloschnúci atrament Kapacita:42ml Farba:Čierna/Červená/Modrá/Zelená/Biela/UV Počet výtlačkov:cca 800, 000 znakov Tipy: 1. Je zakázané vymeňte atramentové kazety v tlači štátu. 2. Prosím kryt ochranný kryt v čase, ak nie je používané viac ako 5-minútové.

Tlač Smaple

Atramentové kazety sa bežne používa vo väčšine materiálov, ako je drevo, rôzne kovy, kameň, kožené, látkové, bambusu, dreva, papiera, ABS, PVC, epoxidové živice, betónu, skla, keramiky, organických materiálov, polystyrén, plast, guma a pod. To je široko používaný v mnohých priemyselných odvetviach, ako sú: lieky, potraviny a nápoje v obaloch priemysel, textilný priemysel, remeselná výroba, priemysel, polygrafický priemysel, elektronických komponentov, komunikácia výrobky, hodinky, výrobky zo skla a ďalšie výrobné odvetvia.

Balenie A Dodávka

hmotnosť balenia 0,5 kg, pri platbe je kompletný, vaša objednávka bude odosielame do 3 dní používame express UPS, DHL, EMS, FedEx, a balík bude dosah ruky v 3-12 pracovných dní.

Naša Spoločnosť

Šenjang Viery Technology Co., S.r.o. je high-tech podnik, ktorý integruje nezávislého výskumu a vývoja, výroba, predaj a servis. Špecializuje sa na poskytovanie priemyselná technológia kódovania a nadväznosť systémové riešenia. Spoločnosť bola založená v roku 2010 s 30-osoba tímu a 500㎡ výrobné dielne. Po viac ako 10 rokoch stála úsilie, začiatkom roku 2020, to sa vyvinul do vynikajúci tím 300 ľudí a 2500㎡ výrobné dielne. Produkty spoločnosti patrí hlavne laserové značenie stroje, CIJ tlačiarne, TIJ tlačiarne a dopravníkové pásy. Výrobky sú vyvážané do Španielska, usa, Brazília, Argentína, Čile, Saudskej Arábie, spojených arabských emirátoch, Egypt, Ekvádor a iné 126 krajín, slúži viac ako 200 000 zákazníkov. Spoločnosť filozofia je zamerať sa na kódovanie, lieči kvality ako základný a služby orientované princípy. Šenjang Viery Technológie víziou je stať sa vysoko profesionálne, starostlivosť a dôveryhodné podnikanie v oblasti polygrafického priemyslu.

Po-predajný servis 24 hodín on-line po predaji, /bez ohľadu na to, hľadáš pomoc na ľubovoľnom mieste a v ktoromkoľvek čase, môžeme rýchlo reagovať Výborný technický konzultant, poskytujú najlepšie riešenie on-line. Tri-rok záruka, počas záručnej lehoty poskytujeme profesionálne, ohľaduplní a včasné po-predajný servis.

Spätná väzba

Pre viac ako 10 rokov, Vieru výrobky boli vyvezené do 126 krajín , ktorí sú 7% z odvetvia, podiel na trhu a zákazníkov po celom svete

Žiadny zákazník komentáre pre tento moment.

<

Súvisiace produkty