GPS Tracker Auto LK209C 20000mAh 240 Dní Pohotovostného Nepremokavé Vozidla Tracker GPS Lokátor Sledovacie Zariadenie Magnety Drop Šok Alarm

GPS Tracker Auto LK209C 20000mAh 240 Dní Pohotovostného Nepremokavé Vozidla Tracker GPS Lokátor Sledovacie Zariadenie Magnety Drop Šok Alarm

a16927

Novinka

Skladom

€63.20 €50.56
Počet

Štítky: pes gps tracker pre, MiCODUS, prenosný gps tracker sim, gp tracker, anti stratil xiao, GF07, bylinné detox nohy namočte pack, ios gps tracker, 20000mah gps tracker, zc14f.

Prehľad:

Toto Auto GPS Tracker LK209C je 2G siete GSM, GPS Tracker, ktorý pracuje na základe existujúcej siete 2G GSM/GPRS a GPS satelitov, môže vyhľadať a sledovať akékoľvek ciele na diaľku pomocou SMS, mobilné APLIKÁCIE a softvér na sledovanie webu!

Prijíma najmodernejšie technológie GPS a LBS dual polohy. Okrem toho, so zabudovaným silným magnetom, ktorý môže byť inštalovaný veľmi ľahko a pevne na auto, kamión, a akýkoľvek cieľ, s kovovou rozhranie.

Čo je viac, podporuje GSM Frekvencie Quad Band (850/900/1800/1900Mhz), môže dokonale fungovať na celom svete!

Funkcie:

1. GPS+LBS Dual Polohy Spôsobmi: Ak signál gps je dobré, prístroj sa bude nájsť pomocou gps satelitných, ak nie, prístroj sa bude nájsť cez LIBIER! Podľa GPS umiestnenie režim, presnosť je 5-10 metrov, pod LBS umiestnenie režim, presnosť je 100-2000 metrov;

2. V reálnom čase Sledovanie: sa môžete v reálnom čase sledovať zariadenia na google maps cez mobilephone, tablet a počítač, a minumum údaje nahrať interval je 10 sekúnd!

3. História Trasy Prehrávanie: APLIKÁCIE a webového servera môžete nahrať nahrať údaje z prístroja až 6 mesiacov, budete môcť prehrávanie história trasu kedykoľvek!

4. Dlhý Pohotovostný Čas: má vstavaný 3,7 V 20000mAh Li-ion batéria, pohotovostný čas až do 240 dní a pracovného času je až 15-20 dní;

5. Silný Magnetický: má zabudovaný výkonný magnety, môže sa veľmi ľahko inštaluje.

6. Vodotesný IP67: nepremokavé úroveň tohto zariadenia je, IP67, môže odolať striekajúcej vode, ale nie je možné dať pod vodou!

7. Na diaľku Hlas Monitor: Poslať "Monitor+Password" na prístroji, potom zariadenie bude zase do monitora režim

teraz, ak chcete uskutočniť hovor na číslo SIM v prístroji, bude to vyzdvihnúť váš hovor automaticky a budete môcť sledovať hlas okolo prístroja!

8. Prekročením rýchlosti Upozornenie: Tento alarm funguje iba pod trvalým polohy režime.Keď je jednotka rýchlosti je prekročiť rýchlosť, ktorú presetted, pošle správu "rýchlosť budík!" na admin počet sa každých 5 minút.

9. Šok Upozornenie: Po ste chvenie alarm, nastavenia,prosím, majte na tracker sú stacionárne na 5 minút, potom táto funkcia sa začať pracovať. Pošle SMS "senzor, budík!" na admin číslo, keď je jednotka si v šoku.

10. Pohyb Upozornenie: Keď jednotiek zostane nehybne na mieste za 10 minút, užívateľ môže nastaviť pohyb alarm príkazom "presunúť+passord", potom v prípade, že sa zariadenie presťahovalo 500m odošle poplachové SMS "Presunúť Alarm+zemepisná šírka a zemepisná dĺžka" oprávnenému číslo.

11. Geo-plot: nastavenie geofence pre sledovanie obmedziť jeho pohybov v rámci okresu. Jednotka bude posielať poplachovej informácie na APLIKÁCIE a webového servera, keď to ide von, alebo si v tomto okrese.

12. Úsporný Režim na Šetrenie Batérie:

* Sleep time režim: Po urobil toto nastavenie, tracker bude fungovať len na 5 minút po tom, waked nahor a späť do režimu spánku, GPS, budú vypnuté a GSM bude pracuje v nízkej spotrebe režime. SMS, hovor môže prebudiť tracker.

* Spať otrasový snímač režim: Po urobil toto nastavenie, ak nie je šok na 5 minút, tracker bude pracovať pod "spať šok" režime GPS sa vypne, GSM bude pracuje v nízkej spotrebe. Vibrácie, SMS, hovor môže prebudiť tracker.

13. Klesol Alarm: tam má anti-odstránenie indukčné snímače na zadnej strane prístroja. Ak sa to vzťahuje indukčné snímače nie sú zahrnuté znovu, zariadenie bude poslať "Strácal alarmy!" na admin počet a SOS číslo SMS! Špecifikácie: gps sledovacie zariadenie pre autá názov Modelu: LK209C auto

Dim: 120mm x 65mm x 50 mm GPS Tracker

Hmotnosť: 455g GPS Tracker Farba: Čierna Tracker

Siete: GSM/GPRS GPRS

Kapela: 850/900/1800/1900Mhz traceur gps voiture

GPS čip: UBLOX Nepremokavé

GPS citlivosť: -159dBm traceur gps

GPS presnosť: 5m gps tracer

Čas Najskôr Opraviť: Studenej stav 35-80.

acking zariadenie Teplé stav 35s GPS Tracker

Horúce stavu 1s GPS Tracker

Steny nabíjačky: 110-220V vstup, 5V výstupný Sledovania

Batérie: vstavaná 3,7 V 20000mAh Li-ion batéria Auto Locator

Pohotovostný režim: 240 dní GSM Alarm Systém

Skladovanie Temp.: -40°C do +85°C GPS Tracker Prevádzky Temp.: -20°C až +55°C GPS Tracker

Vlhkosť: 5%--95%, nekondenzujúca

Softvér na sledovanie (Životnosť Zadarmo) :

O sledovanie webu platforma: nepremokavé tracker sledovania Webu platformy: www.lkgps.net Sever IP 101.1.16.228 Port 7700 gps tracer auto

O iOS/ANDROID Sledovania APLIKÁCIE: GPS Tracker pre Android verzia,prosím, skenovanie QR kód nižšie, ak iOS verzie,prosím search "LKGPS" v app store na stiahnutie.

Žiadny zákazník komentáre pre tento moment.

<

Súvisiace produkty