Hurbolism Nový Bylinný Prášok pre Urýchlenie Spermií Regeneráciu, Podporiť Spermií, ich Množstvo a Aktivita, Liečbu mužskej neplodnosti.

Hurbolism Nový Bylinný Prášok pre Urýchlenie Spermií Regeneráciu, Podporiť Spermií, ich Množstvo a Aktivita, Liečbu mužskej neplodnosti.

a16964

Novinka

Skladom

€15.15 €11.37
Počet

Štítky: zvýšenie spermie, spermie žena, couldron čarodejnice, gangster plagát, umelá tráva prášok, AETOO, mlynčeka na korenie, trblietavý maska, spermie, taška mužov rameno.

Hurbolism Nový Bylinný Prášok pre Urýchlenie Spermií Regeneráciu, Podporiť Spermií, ich Množstvo a Aktivita, Liečbu mužskej neplodnosti. Tento vzorec zlepšuje krvný obeh prekrvenie tkanív a upravuje mnoho svalnatý, neuromuskulárne a centrálny nervový systém, funkcie, a tieto sú kľúčom pre správnu montáž a zdravie prostaty. To je prirodzený a komplexný. Je klinicky testovaný, bezpečný a efektívny, a boli používané Čínske pre viac ako 1 500 rokov. Tieto kapsuly sú vyrobené z prírodných liečivých bylín, z ktorých predpis boli citované z najznámejších lekársky predpis knihy "Ben Cao Gang Mu", zdravotnícke diel napísaných pol tisícročia pred regulovať využitie prírodných liečivých bylín, pred týmto tajomstvom predpis bol prepustený pre verejnosť ešte pred jej zaradením do lekárske knihy, bolo to tajomstvo pre cisára a bol použitý v paláci len. Prírodných liečivých bylín musí ísť cez sériu sofistikované moderné extrakciu a čistenie proces, než je capsuled a predáva. Veria v magickú silu prírody, to je najcennejšie poklad sveta pre to beholds všetky druhy riešenie pre zlepšenie ľudského druhu, a iných druhov. Každú objednávku vám cenovú ponuku na nás, my vám auto. Zložky prípravku: pripravené rehmannia root; FRUCTUS CORNI ; Čínsky yam; Schisandra chinensis ; herba epimedii ; fructus rubi; mišpuľa ; semen Cuscutae ; rhizoma alismatis ; Poria kokosové; koreňovej kôry pivoňka strom ; plantago osiva; Antler Lepidlo, Colla Cornus Cervi; Kozinec mongholicus; koreň červenej zakorenené salvia Účinný pre: Urýchliť Spermií Regeneráciu, Zlepšenie Vytrvalosti a Sily; Vyliečiť Telo Slabosť; Zlepšiť Styk Správanie; Oneskorenie Ejakulácie; Zlepšiť opätovný rast Vlasov; Použitie: Pridáme 5 g prášku do vriacej vody a vypiť kvapaliny, keď sa ochladí, 2 krát denne po jedle. Upozornenie: nie jesť korenené jedlo, alebo cez mastné jedlo, keď pričom tento vzorec.

Skladovanie:

Skladujte na chladnom, suchom mieste a uchovávať mimo dosahu priameho silné svetlo. Skladovateľnosť: Dva roky od dátumu výroby v rámci skladovanie stave, ako je odporúčané vyššie.

Žiadny zákazník komentáre pre tento moment.

<

Súvisiace produkty