2L Nehrdzavejúcej Ocele Ultrazvukový Čistič s Digitálny LED Časovač Ohrievač pre Šperky Okuliare 40KHz

2L Nehrdzavejúcej Ocele Ultrazvukový Čistič s Digitálny LED Časovač Ohrievač pre Šperky Okuliare 40KHz

a16994

Novinka

Skladom

€130.51 €61.34
Počet

Štítky: kuchynský časovač, čistič ultrason, skymen ultrazvukový čistič 2l, 30 minútový časovač prepínač, ultrazvukové plynový ohrievač, 40khz ultrazvukový čistič snímače, čistič ultrazvukové čistenie, oem ultrazvukové, sullen, ultrazvukový čistič joias.

2L Nehrdzavejúcej Ocele Ultrazvukový Čistič s Digitálny LED Časovač Ohrievač pre Šperky Okuliare

Funkcie: 1. Pracovný čas ultrazvukové možno voľne upravovať v rámci 1-99 minút, maximálna teplota 80℃, vhodné na rôzne príležitosti.

2. Vstavaný bezpečné a efektívne snímače na zlepšenie konverzie efektívnosti a bezpečnosti pri práci.

3. Plášť je vyrobený z kvalitných odtlačkov prstov-doklad, z nehrdzavejúcej ocele razba rada, ktorá je krásna a elegantná.

4. Čistenie nádrže je pečiatkou s prvotriednej nehrdzavejúcej ocele, bez zvarov pre lepšie nepremokavé výkon.

5. Prijať vysoko kvalitné komponenty, s vysokou ultrazvukové efektívnosti, silný výkon, dobrý čistiaci účinok.

Špecifikácia:

Typ Položky: Ultrazvukový Čistič

Model: 120HTD

Čistenie objem Nádrže: 2 L

Čistenie Nádrže Veľkosť: Cca 150x140x100mm / 5.91x5.51x3.94in

Ultrazvuková Frekvencia: 40KHz

Ultrazvukové Výkon: 60W

Vykurovací Výkon: 100W

Počet Vibrácií Hláv: 1

Pracovný Čas Rozsah: 1-99min

Teplotný Rozsah: 0-80℃

Líniové Materiál: SUS304

Shell Materiál: Nerezová Oceľ

Čistý Kôš: Vybavené

Zníženie Hluku Veko: Vybavené

FAQ:

Otázka: Čo je ultrazvukový čistič?

Odpoveď: Ultrazvukové čistenie je založené na kavitačný efekt spôsobený vysokofrekvenčných ultrazvukových vibrácií signál v tekutiny. Mikroskopické bublinky vznikajú, a potom spľasne násilne spôsobuje kavitácie, ktoré vytvárajú intenzívne drhnutie akcie na povrchu položky čistí. Bubliny sú dostatočne malé, aby sa preniknúť mikroskopické trhliny, čistenie nich dôkladne a dôsledne.

Q: aké produkty si môžete tento ultrazvukový čistič čistí?

Odpoveď: Mnohé produkty môžu byť vyčistené. Spoločné, ako sú okuliare, náhrdelník, náušnice, náramok, elektronické, hodinky, false zub, tlačiarne, atramentové hlavy, holiaca hlava, nib, mince, odznaky, bradavky atď.

Otázka: Ktoré detergenty môžu byť správne pridaný pre lepšie čistenie pri čistení?

Odpoveď: môžete pridať čistiaca kvapalina alebo abluent, ako napríklad: čistiaci prípravok podstate vodou, mydlom, dezinfekčným prostriedkom, atď. Avšak, nepridávajte kyselinu alebo alkalické riešenie stroj, aby sa zabránilo ABS proti korózii a poškodeniu.

Zoznam balíkov: 1 x Ultrazvukový Čistič 1 x anglický Manuál 1 x Napájací Kábel

Poznámka: 1. Keď ultrazvukové je v normálnej prevádzke, jednotná rezonancia zvuk ultrazvuku a nádrže tela by mali byť vypočutí, a na povrchu čistiaca kvapalina nie je nadšený, len zvlnenie spôsobené otvor otryskávanie. Ak nie je prerušovaný oscilácie, prosím, pridajte trochu čistiaca kvapalina alebo skončenie trochu čistiaca kvapalina. Eliminuje vibrácie pomáha čistiť predmety; 2. Podľa predpoklade, že zabezpečí čistenie objektov, sú čisté, pracovať ako prerušovane, ako je to možné a nie teplo, pretože vykurovanie a dlhoročného ultrazvukové práce sa zvýši teplota vo vnútri šasi, a to je ľahké urýchliť starnutie elektronického zariadenia; 3. Nikdy nepoužívajte horľavé a žieravé detergenty; 4. Ak nie je správne množstvo čistiaca kvapalina na čistenie nádrže, kúrenie a ultrazvukové nesmie byť zapnutý; 5. Zabrániť čistenie kvapaliny a vody z vstupe šasi, namočení doska a vibrátor, ktorý bude horieť elektronické komponenty; 6. Ak žiadny cudzí predmet spadá do dolnej nádrže, je potrebné sa okamžite (nie priamo brať do ruky, aby sa zabránilo úrazu); 7. Pri výmene kvapaliny alebo odvodnenie, malo by byť vykonávané v nádrži na normálnu teplotu, a uistite sa, že vypnite a odpojte napájací kábel! (Po čistení, nenechávajte tekutina na čistenie tank!) 8. Udržať vzhľad stroj čistý, keď čistenie; čistenie stroja po ukončení, uchovávať celý stroj, čistý a suchý; 9. Zakaždým, keď sa pracovný čas by nemal byť príliš dlhý. To by malo byť zastavené na päť minút po 15 minútach power-on pre lepšiu ochranu stroja a znižuje poruchovosť.

O spätnú väzbu

Budeme udržiavať vysoké štandardy dokonalosti, a usilovať sa o 100% spokojnosť zákazníka! Spätná väzba je veľmi dôležité, aby Sme požiadať, aby ste nás kontaktovali bezprostredne PREDTÝM, než ste nám, neutrálny alebo negatívny spätnú väzbu, aby sme mohli uspokojivo riešiť vaše problémy.

To je nemožné, riešiť problémy, ak nevieme o nich!

1) akceptujeme Alipay, Západ Únie, TT. Všetky hlavné kreditné karty sú akceptované cez bezpečné platobné procesor ESCROW.

Žiadny zákazník komentáre pre tento moment.

<

Súvisiace produkty