Andage PU Faux Kožené Kus Dvoch Sád Ženy 2021 Sexy Backless Topy +Rovné Nohavice Streetwear Pevné Ležérne Oblečenie Hot

Andage PU Faux Kožené Kus Dvoch Sád Ženy 2021 Sexy Backless Topy +Rovné Nohavice Streetwear Pevné Ležérne Oblečenie Hot

a17001

Novinka

Skladom

€22.07
Počet

Štítky: kožené sukne oblek, kožené nohavice nastaviť, nastaviť ženy, kožené nohavice oblek, kožené nastaviť sukne, nastavte krátke, koža pu top, kožené nastaviť, pu nastaviť, 2 piec nastaviť ženy.

Ako môžem sledovať stav mojej zásielky?

Môžete sledovať vašu zásielku na týchto webových stránkach pomocou sledovania číslo: www.17track.net/en (skopírovať do prehliadača otvoriť)

Čo môžem urobiť, ak nákupu ochrany čas uteká?

Ak váš nákup ochrany čas sa kráti, prosím kontaktujte nás a my vám pomôcť ho rozšíriť. Takže vaše peniaze nebudú prechod na môj účet.

VEĽKOOBCHOD a DROP SHIPPING obe sú vítané.

Pozemok sledovanie: môžete sledovať vašu zásielku na nasledujúcej stránke: www.17track.net/en

A tiež môžete sledovať to na svojej krajine poštových oficiálnej webovej stránke. Dodanie ochrany čas: Keď doručenia ochrany čas sa kráti, prosím, kontaktujte nás čo najskôr, aby sme mohli pomôcť predlžovať. Vaše peniaze nepôjde do svojho účtu, pokiaľ ste potvrdili sa dostali balík. Doprava zdarma: doprava možnosť musí byť zvolená, ak ste objednávku, a môžete nájsť prepravné údaje o vašej krajine. Kontaktujte nás pre viac poštovné otázky.

Spätná väzba: Ak ste spokojný s výrobkom, ktorý si, prosím, zanechajte pozitívnu spätnú väzbu, 5 hviezd je veľmi vítaný. Nie je spokojný? Kontaktujte nás pred odchodom negatívna spätná väzba, sme radi, že môžeme pomôcť úprimne, a k zlepšeniu našich služieb a tovaru " kvality v rovnakom čase. Spätnej väzby, výsledky sú veľmi významné aj pre nás.

Žiadny zákazník komentáre pre tento moment.

<

Súvisiace produkty