EÚ NÁM Plug 220V 110V 12V 24V Elektrický Ohrievač Obed Okno Plastové Auto Office Prenosné Potravín Teplejšie Kontajner Kúrenie Bento Boxs Nastaviť

EÚ NÁM Plug 220V 110V 12V 24V Elektrický Ohrievač Obed Okno Plastové Auto Office Prenosné Potravín Teplejšie Kontajner Kúrenie Bento Boxs Nastaviť

a17068

Novinka

Skladom

€30.90 €17.00
Počet

Štítky: eko, taška tepelnej, offic 2019, boj kolónka, bento box, dieťa lunchbox, elektrické potravín teplejšie, bento box obed, box storag, taška eko.

> Vyrobené z potravinársky PP materiál, vnútorná nádoba je vyrobená z PP materiál, BPA free. Vysoká kvalita teplotám, netoxický a zdravé.

> Pomocou PTC pôvodné konštantná teplota vykurovanie, použitie viac v bezpečí a tepelné izolácie dvojakú funkciu.

> 4 napätím, 12V, 24V, 110V, 220V, auto cigaretový zapaľovač zástrčku, NÁM zástrčku, EÚ zástrčku, slobodne si vybrať ho.

> Obsahuje vymeniteľné malý zásobník, ktorý si môžete čistiť ho ľahko. Nie nepresakuje.

Materiál: Plast

Napätie: 12V, 24V, 110V, 220V

Výkon: 40W

Pripojte Typ: EU Plug, NÁM Zástrčku, Auto Konektor

Kapacita: 1,5 L

Rozmery: 23.5 X 16 X 10 cm

Hmotnosť: 0,5 kg

Kúrenie Čas: Cca 15-30 Minút

Balenie obsahuje:

1 * Lunch Box, 1 * Vodiče

ALEBO

1 * Lunch Box, 1 * Drôty, 1 * Príbor Nastaviť, 1 * Termálna Taška

Zásielky:

1. Položky sú dodávané s 1-3 pracovných dní po úplnom zaplatení je potvrdené. Tam budú nejaké oneskorenie pre dovolenku, ako Národný Deň, Čínsky Jarný Deň a tak ďalej, budeme sa snažiť v našich silách, aby zabezpečil zásielky po dovolenka sa končí, dúfam, že sa vám môže porozumieť.

2. Iné komerčné metódy, prosím, kontaktujte nás ešte pred zaplatením.

3. Pokiaľ ide o sledovanie informácie (ak sa rozhodnete spôsobov dopravy, ktoré majú sledovanie informácie), prosím, kliknite na tlačidlo www.17track.net pre vás odkaz.

4. Ak sa stále nedostávajú objednávky v lehote 60 dní (okrem Brazílie), prosím, kontaktujte nás najskôr, budeme kontrolovať a riešiť problém. Všetky správy budú odpovedali do 24 hodín, vo všeobecnosti, niekedy sme sa oneskorenie pre víkend alebo sviatky, ak sa nemôžete dostať naše reakcie po uplynutí 48 hodín, prosím, láskavo skontrolujte spam, alebo nás kontaktujte e-mail.

5. Nie sme zodpovední za akékoľvek cla alebo dovozu dane.

Vrátenie peňazí alebo vrátenie:

1. Budete mať 7 dní, kontaktujte nás a 30 dní na vrátenie to raz ste ho získali. Ak máte posadnutý položky v priebehu 7 dní, má sa za to, aby boli použité, sme nebude problém vám vrátenie peňazí alebo výmenu. Tam je bez výnimky. Prepravné náklady, je spoločná pre obe predávajúci a kupujúci na polovicu.

2. Všetci sa vrátili položka musí byť v pôvodnom balení, a musíte nám sledovacie číslo, osobitné dôvody pre návrat a vaše ID objednávky.

3. Vrátime vám plnú víťazná cenová ponuka, po prijatí položky v jej pôvodnom stave a balenie so všetkými súčasťami a príslušenstvom v cene. Po kupujúcemu a predávajúcemu zrušiť transakciu z Artpetrusdigital.sk, alebo si môže vybrať, či sa majú náhradu.

4. Budeme znášať všetky náklady na dopravu v prípade, ak výrobky nie sú, ako inzeroval.

5-Hviezdičkový Spätnej Väzby:

1. Vaše uspokojivé je náš konečný cieľ a spätnej väzby, bude tlačiť, aby sme sa išli ďalej.

2. Ak ste sa uspokojiť s našich produktov a služieb, láskavo nás nechať 5-hviezdičkový spätnú väzbu.

3. Ak ste sopel uspokojiť s našimi výrobkami alebo službu, kontaktujte nás okamžite, pred tým, než nás neutrálne alebo negatívne, aby sme mohli uspokojivo riešiť vaše problémy.

Žiadny zákazník komentáre pre tento moment.

<

Súvisiace produkty