Srdce tvar Svadobná kniha hostí Dekorácie Rustikálny Sladké Srdce Drop box Svadobné drop box 3D kniha návštev drevené okno PAPARTDIY dizajn

Srdce tvar Svadobná kniha hostí Dekorácie Rustikálny Sladké Srdce Drop box Svadobné drop box 3D kniha návštev drevené okno PAPARTDIY dizajn

a17149

Novinka

Skladom

€10.99 €9.67
Počet

Štítky: kanister držiteľ, kniha hostí svadobné party, bukové box, huaw huawei, knižnica svadobná kniha hostí, svadobné knihy návštev, cupcak box, box svadobné torty, svadobné drop box 200, falošné kniha pre decor.

jedna sada vrátane jedného drop box a jeden stáť a srdcia množstvo, ktoré chcete, a signbox ak budete potrebovať pri objednávaní.

naši hostia budú zasuňte do slotu srdiečko s trochou slovo pre vaše dieťa.

Hosťovské kniha bude potom odloží do detskej izby vo veľmi víla spôsobom.

Dal som názov na vaše dieťa na to, daj mi to do správy.

Predné čelo je vyrobené z vysoko kvalitných plyglass, ktorý je najlepší v doprave a po. Rámy svadobné krabice sú maľované akúkoľvek farbu si prajete, a skončil s najlepšími vzťahuje na drevené predmety.

Hostia podpísať srdce a potom padajú cez jeden z po tu otvory na hornej časti rámu. Drop srdce do rámu z hornej potom zavesiť na stenu. Potom to môžu byť zavesené na stenu pre roky spomienky prísť.

(20x27 cm) 30 srdcia (3 cm)

(30x35 cm) - 50 srdcia (3 cm)

(33x38cm) -80 srdcia (3 cm)

(35x42cm) -100 srdcia (3 cm)

Veľkosť poľa závisí od počtu osôb, ktoré máte. Každé srdce je 1.2-1.4 ' veľkosť(3-3.5 cm), ktorý je najlepší veľkosť prihlásiť, alebo napíšte najlepšie woshes do páru.

PRISPÔSOBENIE, nechajte správu v predávajúcemu poznámka: pri objednávke alebo poslať správu na nás po objednaní

1. Gravírovanie textu

2. povedzte nám, farba pozadia, ak nechcete opustiť túto správu, budeme poslať obrázok farba na vás

3. povedzte nám, farba rámu ak nechcete rustikálny farbu, ak nechcete opustiť túto správu, budeme poslať obrázok farba na vás

4.Ak nechcete, aby sa angličtina letterings, pls napíšte text a pošlite nám obrázok

FARBA POZADIA

Žiadny zákazník komentáre pre tento moment.

<

Súvisiace produkty