Bezpečné Zvuk Osobné Alarm, 5 Pack 140DB Osobné Bezpečnostný Alarm Keychain s LED Svetlá, Núdzové Bezpečnostné upozornenie pre Ženy, Mužov,

Bezpečné Zvuk Osobné Alarm, 5 Pack 140DB Osobné Bezpečnostný Alarm Keychain s LED Svetlá, Núdzové Bezpečnostné upozornenie pre Ženy, Mužov,

a171

Novinka

Skladom

€17.94 €12.56
Počet

Štítky: veľký zvuk bezpečnostný alarm, alarm b ez p e, alarm systém, weide alarm, alarm ženy, obrana keychain, osobný zvukový alarm, alarm osoba, ženy zabezpečenie bezpečnosti, digitálny budík s usb.

140db Safesound Osobné Alarm.Poplachový môže uskutočniť hlasný zvuk, upozorniť vás chráni pred tým, aby tiesňové aj na vzdialenosti, ako ďaleko, ako 606.9 ft. Okrem toho, zvuky mohli posledných 50 minút nepretržitého ucho-piercing alarm.

Tento Osobný Alarm vybavuje s 3 AG13/LR44 batérie pre predĺžiť život! Budú trvať až 365 dní predtým, ako budete musieť zvážiť, ktoré ich nahradia.

S LED svetlá, tiesňové poplachy môžu byť použité pre nočné osvetlenie, vhodné pre ľudí vo všetkých vekových kategóriách, napríklad pre študentov, pre starších ľudí, detí, žien, pracujúcich v noci a tak ďalej; môžete tiež použiť ich pre cestovanie, turistiku, kempovanie a chôdza psa na noc.

Bezpečnostný alarm keychain má prenosný veľkosť pre jednoduché skladovanie a prepravu; môže byť pripojené k dámske tašky, batohy, školské tašky, pútka na opasok, kufre, kľúče, pes pásy a tak ďalej, A môžete si ho vziať aj vás sú na rovine.

Prenosné Osobné Alarm používa superior životného prostredia a odolný ABS plasticn, odolnosť voči pádu, rozdrviť a napätie, a vysoké teploty, a meď zástrčku, nie je hrdzavé, krásne a trvalé, nebude zlomiť svoj väčšina nepriaznivých podmienkach.

Ľahko ovládateľný alarm sa aktivuje, keď ste vytiahli kontakt pin von.

Na ticho, len vložkou kontakt pin v, alarm sa vypne.

Bezpečnostný Chránič Pre Vašich Rodinných Príslušníkov,SOS zariadenie pre starých. Môžete zachovať toto osobné tela budík na strane použiť, keď potrebujete naliehavú pomoc

Ženské anti vlk alarm Investovať do osobný alarm, ktorý vám môže pomôcť prilákať pozornosť a odradiť útočníkov v nebezpečných situáciách.

Osobný alarm, bude to dobré pre dieťa, ktorý sa vracia domov počas hodín, keď existuje veľa ľudí okolo.

Pomocou screwdrive otvorte zadný kryt a vymeňte batériu.

Typ batérie: LR44(3 kusov na alarm).

Batéria pracovný čas: 1,5 hodiny(priebežne, takže zvuk alarmu).

LED núdzové svetlo: 24-hodinové osvetlenie.

Farba: Black & white & gold & blue & fialová

Materiál: ABS

Veľkosť cca: 70*46*22 mm

Obsah Balenia:

5*Vokálne alarm

5*Návod na použitie

15*Tlačidlo Batérie

Len vyššie obsah balenia, ostatné výrobky nie sú zahrnuté.

Poznámka: Ľahké fotografovanie a rôzne displeje môžu spôsobiť farebné položky na obrázku trochu líšiť od skutočného vec. Meranie dovolené chyby +/- 1-3 cm.

Žiadny zákazník komentáre pre tento moment.

<

Súvisiace produkty