NAMAST AY Domov So svojím Psom T-Shirt Psa Mama t shirt dámske Módne Oblečenie Mama AF Osobné tričko Kvapka loď

NAMAST AY Domov So svojím Psom T-Shirt Psa Mama t shirt dámske Módne Oblečenie Mama AF Osobné tričko Kvapka loď

a17312

Novinka

Skladom

€7.95 €6.76
Počet

Štítky: čelenka väzba, einstein t tričko, hliníkové lano, otec, mama psa, odtlačkový namaste, rám namaste, baby klip, obrázok namaste, pyžamo psa mama, pes rodič mama.

Poštovné a Odovzdanie Spôsob Dopravy Dátum Doručenia Poštovného Čína Letecky 8-20 pracovných Dní po celom Svete Zadarmo!! DHL 5-8 pracovných Dní účtujeme poštovné, ktoré sa opierajú o skutočné prepravné náklady. Ak si kúpite viac, budeme sa snažiť v našich silách, na pokrytie časti vášho lodné poplatok. EMS 5-10 pracovných Dní

Návrat Politiky

Garantujeme 100% spokojnosť . Ak máte pocit, že nie je spokojný so položky, ktoré ste dostali od nás, a položka sa líši od popis. Prosím, dajte mi vedieť. plné vrátenie peňazí, výmena alebo nahradenie je ponúkané. Stačí, ak v núdzi, prosím, vráťte položka k nám do 3 dní po prijatí to.

Láskavo Poznámka: nebudeme vrátiť prepravné náklady, alebo neberte náklady na prepravu späť ku mne, ak to nie je naša vina. Dúfam, že sa vám môže to pochopili.

Spätná väzba & Nás Kontaktovať, Ak ste spokojný s mojou položky a služby, urobte mi láskavosť opustiť pozitívnu spätnú väzbu. Vaša dobrá spätná väzba je veľmi cenený. Ak máte pocit, že nie ste nechám mňa pozitívnu spätnú väzbu, prosím pocit, confortable, dajte mi vedieť ako prvý. Som vám dobré riešenie.

Žiadny zákazník komentáre pre tento moment.

<

Súvisiace produkty