Tuya ZigBee Regulátor Teploty Smart Home Control Alexa Domovská Stránka Google Smart Radiátor Pohon Programovateľný Termostat Ohrievača

Tuya ZigBee Regulátor Teploty Smart Home Control Alexa Domovská Stránka Google Smart Radiátor Pohon Programovateľný Termostat Ohrievača

a17367

Novinka

Skladom

€7.04 €4.58
Počet

Štítky: inteligentný termostat, smart home, ovládanie teploty, termostat wifi, miestny termostat, termostat wifi xiao, dvere tuya smart, termostat zigbee, tuya zigbee, homekit prepínač.

Popis:

1.Smart Tuya ZigBee Radiátor Pohon Termostat:Nové mini dizajn s jednoduchým a prehľadným LCD displej na tele,radiátor termostat s LCD digitálny displej dvoch častí, AA batérie powered,čo je špeciálny ventil pomocou kooperatívne s vykurovania radiátorov.Umelo nastavenie vnútornej teploty, používa hlavne v podlahové vykurovanie systém na ovládanie otvárania a zatvárania potrubia.

2.A Tuya ZigBee Wireless Gateway Hub je Povinný : A ZigBee bezdrôtový rozbočovač je potrebné, aby sa pripojí k ventilu mnoho ďalších ZigBee inteligentné výrobky a realizuje celý prepojenie vášho inteligentného domu zariadení.Jednoducho pridať svoje brány App,a potom pridať váš radiátor servomotora, aby vaša brána v Aplikácii.

3.Programovateľné Plán s Týždenné Programovanie Výber:Podporuje manuálne nastavenie 5+2,6+1 a 7 dní týždenný plán s 6 lehoty pre možnosť poskytnúť vám maximálne pohodlie pre rôzne situácie a nastavenie prispôsobiť rozvrh pre váš dom, teplota.Prázdninový režim,automatický režim,boost režim dostupné.Vyberte pracovný deň a restday režim splniť svoj vlastný názor.

4.Hlas a Diaľkové Ovládanie pre Tuya ZigBee Wireless Gateway:Podporuje Aplikáciu diaľkové ovládanie prostredníctvom svojho inteligentného telefónu,spolu s hands-free hlasové ovládanie prostredníctvom Alexa a Google Asistent po úspešnom pripojení ventilu na Tuya /Smart Život Aplikácii na základe jedného Tuya ZigBee Wireless Gateway.

5.Otvorte Okno Detekcie:Pri izbovej teplote zrazu padajú do temp. prahová hodnota,ventil sa zatvorí za 15 minút.Po tom,keď je v miestnosti teplota. je stále nižšia ako teplota. Hranicu,to bude mať tento režim.Okrem toho,že je ľahko čitateľný digitálny displej s teplota v stupňoch Celzia.

Package Zahrnuté:

1 * Radiátorový Termostat

1 * Taška na Príslušenstvo

1 * Užívateľská Príručka

Žiadny zákazník komentáre pre tento moment.

<

Súvisiace produkty