OLO Vyvrcholenie na zväčšenie Penisu Muža Masturbácia Vákuová pumpa na Penis Čerpadla Montáž Extender Sexuálne Hračky Pre Mužov Oneskorená Ejakulácia

OLO Vyvrcholenie na zväčšenie Penisu Muža Masturbácia Vákuová pumpa na Penis Čerpadla Montáž Extender Sexuálne Hračky Pre Mužov Oneskorená Ejakulácia

a17450

Novinka

Skladom

€9.18 €7.16
Počet

Štítky: dildo, guľka jazyk, mužský sexuálny stimulant, sex, peni gumy, kohút, análne korálky na penis, dildo pre dvojité sex, rozšíriť peni, mužská prostata masáž.

Vlastnosti: Určené na zvýšenie dĺžka penisu a zabrániť predčasnej ejakulácie s časté použitie. Manuálne pracovať, ovládať radosť sami, stlačte loptu, aby sa vzduch, a stlačte ventil na uvoľnenie tlaku Lekárske ABS trubice, bezpečné a anti-crack, transparentný vzhľad, umožní cítiť zmeniť váš penis v oboch videnie a cítenie valca je pripojený k mäkkej gumy rukáv, jednoducho umiestnite tento rukáv cez váš penis sa potom neustále čerpadla ručne.

Špecifikácia: Typ: Penis Čerpadlo, Materiál: ABS, Silikónové Farby: Čierna a Transparentné Veľkosť balenia: Ako obrázky.

Ochrana osobných údajov Zaručená: ochrana Vášho súkromia je pre nás veľmi dôležitá. Predvolený názov na obale je "Blesk"(akékoľvek iné požiadavky, prosím pošlite nám správu), a s našimi diskrétnom balení môžete nakupovať v dôveru, jediná osoba, ktorá vie, čo je vo vnútri balenia vás!

Package Zahrnuté: 1 x Penis Čerpadla

Otázka: Ako dodať tovar?Diskrétne balenie?

Odpoveď: diskrétny balík na ochranu vašich osobných údajov.

Odpoveď: balenie bez obrázky a slová o sexe.len viete, čo je vo vnútri.

Otázka: Výroba Karta Bezpečnostných?

A: Všetky výrobky sú 100% zbrusu nový, funkčný a starostlivo skontrolovať pred odoslaním von.

Otázka: dropshipping ?

Odpoveď: Áno,sme robili.Ak máte akúkoľvek otázku, prosím, kontaktujte nás.

Otázka: Keď je zásielky zaslanej?

Odpoveď: Budeme posielať objednávky do 5 pracovných dní. Dodacie lehoty sa môžu líšiť v závislosti od rôznych krajinách a bude ovplyvnený počasím, sviatkov, a tak ďalej. Ak objednávka nebude prijaté v vyhlásiť času, prosím, kontaktujte nás.

Otázka: Ako o vrátenie

Odpoveď: Úplné vrátenie peňazí ak je položka nezodpovedá popis alebo chybné.

Ak sú tam nejaké iné problémy , Kliknite na Pomocníka

Žiadny zákazník komentáre pre tento moment.

<

Súvisiace produkty