Auto Auto Nastaviteľné Dieťa Deti Baby Bezpečnostné Pásy, Zariadení Isofix/Poistku Mäkké Rozhranie Pripojenie Pás Stanovenie Kapela Popruh Kotevný Držiak

Auto Auto Nastaviteľné Dieťa Deti Baby Bezpečnostné Pásy, Zariadení Isofix/Poistku Mäkké Rozhranie Pripojenie Pás Stanovenie Kapela Popruh Kotevný Držiak

a179

Novinka

Skladom

€4.05
Počet

Štítky: auto gadget, autosedačky sedačky zámok, rybár deti produkty, opaskom držiteľ, zariadení isofix, mini pásov držiteľ, smael pozerať žene, dieťa dopravcu držiteľ, pokrýva bezpečnostné pásy, deti baby bezpečnostného pásu.

Funkcia:

Vhodné pre väčšinu automobilov dieťa bezpečné sedadlo, viac stabilné a bezpečné.

Chrániť vaše dieťa kedykoľvek v procese jazdy.

Hlavnou výhodou zariadení isofix rozhranie : zariadení isofix rozhranie prístroj môže byť pripojený k súprave do detskej autosedačky a automobilových komponentov spolu poskytnúť jednoduché a bezpečné autosedačky spôsob inštalácie.

Účel:

Všeobecné č bezpečnostné pásy, zvýšenie(pad) v zariadení isofix ZÁPADKU rozhranie , prostredníctvom tohto výrobku na dosiahnutie bezpečnosti sedadla zariadení isofix pre pevné, sedadlo je viac stabilné a bezpečné.

Špecifikácie:

Materiál: polyester popruhu + ABS pracka

Dĺžka:Cca. 155cm

Šírka: 38mm

Balenie obsahuje:

1 x Stanovenie kapela Zásielky: 1. Zašleme tovar do 5 pracovných dní po úplnom zaplatení bola potvrdená. Ak platba nie je k dispozícii, vaša objednávka bude automaticky zatvorí. 2.Kupujúci sú zodpovední za akékoľvek poistenie ,problémy a škody, ktoré spôsobené prepravnou službou takéto nehody, oneskorené alebo iné problémy. Záruka a ručenie: 1. Všetky výrobky sú kontrolované pred odoslaním, takže ak nie ste spokojní s nákupom si môžete vymieňať položky v jednom týždni a musíte nás kontaktovať do 24 hodín od prijatia vášho nákupu 2. Prepravný a manipulačný poplatok je nevratný a zákazník by mal byť zodpovedný za všetky poplatky spojené s vrátením a reshipping. 3. Všetky vrátite tovar musí byť v pôvodnom podmienky, vrátane krabica a príslušenstvo. Muži urobili chyby, nie sú zaručené, ako sú rozbité, poškriabaný a tak ďalej. 4. Pre všetky položky,prosím, zašlite prostredníctvom EMS alebo miestneho príspevok pri poslať späť Pripomienky: 1.Kupujúci je skoro potvrdenie bude vysoko ocenil po prijatí položky. 2.Pretože vaša odozva je veľmi dôležité, aby naše podnikanie je rozvoj, úprimne vás pozvať na dovolenku pozitívnu spätnú väzbu pre nás, ak ste spokojní s našimi produktov a služieb. To bude mať len 1 minútu,ale to 1 minúta má veľmi zásadný význam pre nás. 3.Prosím, kontaktujte nás pred odchodom žiadne negatívne alebo neutrálne spätnú väzbu. Budeme s vami spolupracovať, riešiť akékoľvek problémy. Ďakujeme za pochopenie!

Žiadny zákazník komentáre pre tento moment.

<

Súvisiace produkty