2020 Nové Skice Sprievodca Sledovanie Kresliace Dosky Optické Čerpať Projektor Maľovanie Odraz Sledovanie Riadku Tabuľky

2020 Nové Skice Sprievodca Sledovanie Kresliace Dosky Optické Čerpať Projektor Maľovanie Odraz Sledovanie Riadku Tabuľky

a183

Novinka

Skladom

€6.89 €4.83
Počet

Štítky: útok titan, sieťky, kreslenie, klinec kreslenie pad, prenosný projektor maľovanie, vládca spirograph, mini projektor, projektor, pin sprievodca, grafický tablet os, pre náčrt.

Kreatívne Deti Kreslenie Kópiu Rada Prenosné Optické Sledovanie Rada Kópiu Pad Panel Deti Optické Kreslenie, Maľovanie Na Sledovanie Rada

Guľka Bod:

Optické Zobrazovacie Princíp: obrázok nie je projektovaná na papier. Cez objektív papier, môžete vidieť obraz na kreslenie. Trackpad má dve strany, dopredu a dozadu, a projekčnej účinok na oboch stranách je iný. Prosím, použite dopredu.

Podpora pre mobilné telefóny a tablety: držiak má dva druhy spojov metódy, ktoré sú jednoduchá a rýchla montáž a podpory väčšina mobilných telefónov a tabletov.

Smart APP: môžete Si stiahnuť APLIKÁCIU "Ceruzka Sketch" alebo iný súvisiaci softvér telefónu alebo tabletu, vyberte váš obľúbený obrázok a previesť ho do náčrtu, potom môžete začať maľovanie.

Šošovka je vyrobená z vysoko kvalitného materiálu PC, ktorý má dobrú húževnatosť a nie je ľahké zlomiť. Don\ \ 't musieť vytlačiť všetky obrázky, it\'s šetrné k životnému prostrediu a energeticky úsporné.

Toto Sledovanie Doske Auta pomáha rozvíjať ruka-oko koordinácie a základné zručnosti kreslenia bez spôsobenia poškodenia očí.

Špecifikácie:

Materiál: Plast

Veľkosť:10*7*9.5 cm Rada 10*7*9.5 cm

Package Zahrnuté:1Set

Žiadny zákazník komentáre pre tento moment.

<

Súvisiace produkty