USB Typu C, HDMI Prevodník HD 4K USB-Typ C-C Audio Video Adaptér, Kábel pre Nový Macbook Matebook Dell XPS Samsung

USB Typu C, HDMI Prevodník HD 4K USB-Typ C-C Audio Video Adaptér, Kábel pre Nový Macbook Matebook Dell XPS Samsung

a235

Novinka

Skladom

€5.38 €5.11
Počet

Štítky: macbook pro usbc, slimport vga, 30 hdmi, dp usb c, displayport hub, air max plus, thunderbolt usbc, usb, vga, c typ vga, sd karta vga.

USB Typu C, HDMI Prevodník HD 4K USB-Typ C-C Audio Video Adaptér, Kábel pre Nový Macbook Matebook Dell XPS Samsung

Vlastnosti: Jednoduché použitie, plug and play prírody vám umožní pripojenie USB-C zariadenie HDMI-vybavené displej ľahko Až 4K rozlíšenie na ohromujúci 60 snímok za sekundu, zabezpečí, že vaše vizuálne a zvukové zážitky, je na jeho najlepšie na veľkej obrazovke. Bez rozmazania, č mas S pozlátené koniec je ľahšie dosiahnuť tv z usb c zariadenie a poskytuje živé detaily skvele bez akejkoľvek straty signálu zo zdroja Typu C, HDMI umožňuje prenos vizuálnych signálov medzi dvoma zariadeniami v reálnom čase pre vysokú kvalitu prezentácie zobraziť, pretože jeho vynikajúci materiálov, môžete zdieľať svoje obľúbené zábavy so svojimi rodinami alebo priateľmi alebo na podnikanie s použitím kompaktné, prenosné, kábel Popis: USB Typ-C-HDMI Kábel: Zobrazenie filmy, obrázky, a hry z vášho Typ-C kompatibilné zariadenia, ako sú inteligentné telefóny, tablety, TV, projektor, a ďalšie Poskytuje veľmi rýchly prenos dát rýchlosťou a podpora 4K zobrazí Prenáša high-definition video a audio pre media streaming a hranie Odolné s Dlhou životnosťou Stavby: Tepelne odolné eloxované hliníkové puzdro páry s PVC plášťom pre kábel, ktorý je vyrobený na posledný Špecifikácia: Drôtu: medi Prípade: ABS Farba: čierna Rozhranie: Typ-c, HDMI Dĺžka: 1.8 M Package zahrnuté: 1 x Typ-c-HDMI kábel

Upozornenie:

Váš notebook alebo mobil musí podporovať "DisplayPort, Alternatívny Režim"(DP Alt Režim) cez USB-C.

Napríklad:

XIAOMI8 nebude mocť s týmto produktom beause nepodporuje "DP Alt Režime"!!!

Nie všetky telefóny/notebooku, typ c rozhrania sú k dispozícii.

O platby:

Akceptovať platbu Kreditnou Kartou, Bankovým Prevodom a iné Platby, ktoré Artpetrusdigital.sk podporuje.

Platba musí byť vykonaná do 19 dní aukcie uzávierky, ak nemôžete pokladňa bezprostredne po aukcii uzávierky, prosím, počkajte niekoľko minút a skúste to znova.

Uveďte vaše špeciálne požiadavky(balíky, hodnota vyhlásenie, atď.), keď si vykonať platbu, alebo poslať správu na nás.

Po predaji:

Prosím skontrolujte, či balík prijaté v dobrej situácii, pred podpisom ním.

Ak máte akékoľvek problémy s tovarom alebo naše služby, prosím kontaktujte nás kedykoľvek bez váhania namiesto opúšťa spätnú väzbu alebo otvorení sporu a my vám ho vyriešiť čo najskôr.

Naše služby účelom je, aby každý zákazník mať dobrý zážitok z nakupovania.

Prosím, dajte nám pozitívnu spätnú väzbu & 5 star recenziu, ktorá sa bude priniesť lepšie rozvíjať šancu na našom internetovom obchode. Dobrá spätná väzba vám budú vrátené.

Návrhy sú vítané.

Žiadny zákazník komentáre pre tento moment.

<