Solárna Externá Nabíjačka Batérií 12V/24V 4A Inteligentné Nabíjanie Batérie Zariadenia Derv Generátor Olovené Batérie, Nabíjačky s LE

Solárna Externá Nabíjačka Batérií 12V/24V 4A Inteligentné Nabíjanie Batérie Zariadenia Derv Generátor Olovené Batérie, Nabíjačky s LE

a238

Novinka

Skladom

€47.13 €24.98
Počet

Štítky: batéria monfara, hra heslo, nabíjačka batérií monfara, duracell energizer batéria, nabíjačka, umelé moss rock, traktor nabíjačky batérií, nožnicový, BN30, duracell solárny generátor, dynamo nabíjačku.

12V/24V 4A Inteligentné Nabíjanie Batérie Zariadenia Derv Generátor Olovené Batérie, Nabíjačky s LE

Funkcie:

Kryt je vyrobený z hliníka a produktu, na ktorý má dobrý odvod tepla výkon a odolnosť voči korózii. Všetky elektronické komponenty sú zvolené podľa vojenskej triedy, a celá doska sa prilepuje epoxidovej živice, ktorá je produkt viac odolný proti vlhkosti, korózii a vibrácií. Použiteľný na nabíjanie rôznych značiek modely 12V a 24V batérie, vyberte 12V alebo 24V batéria režim jumper. Pracovné napätie AC80~275V, pracovná frekvencia 20~600Hz, môže zabezpečiť, že motora môže stále byť účtované poplatky za nízku rýchlosť (otáčky voľnobehu). Elektrická energia diesel agregát môže byť priamo účtované, ak chcete nahradiť trupu nabíjačky. Môžete ho použiť vo vlhkom prostredí pri teplote -40 ° C ~ +65 ° C a relatívna vlhkosť 98 % RH, bez kondenzácie. Umožňuje motor nespustí, kým utility je nabitie batérie. Platné pre olovené batérie, vhodný najmä pre nabíjanie úplne uzavreté pevné široký teplota batérie. Môže byť self-zastavenie pre konštantný prúd, konštantné napätie a turbulencie batérie. Funkciu Soft start: Pretože systém prijíma soft start dizajn, nebude generovať veľké iskra z dôvodu výkonu nárast. Okrem toho, keď je pripojený na nabíjačku on-line, to nie je v rozpore s napájanie systému len po napájanie je zapnuté.

Špecifikácia:

Konštantný Prúd Rýchle Nabitie: Keď napätie nabitej batérie je nižšia ako nastavená hodnota (12V batéria

Ak je nabíjačka nabíja batériu v maximálnej konštantný prúd.

Aktuálne Obmedzenia: Keď nabitá batéria je takmer úplne (12V batérie ≥12V, 24V batéria ≥24V), nabíjací prúd je automaticky obmedzený.

Turbulentné, Plávajúce Nabíjanie: Pri napätí nabitá batéria dosiahne floating charge " nastavenie hodnoty (12V batérie, balenie je o 13.8 V, 24V batéria je o 27.6 V), bude automaticky prepnúť na plávajúce štátu, ktorý je, o aktuálnej 0.1 ~0.2 A je nabitá (ktoré sa konkrétne vzťahujú na aktuálnu spotrebu energie na napájanie zariadení).

Zastaviť Plnenie: Pri napätí nabitá batéria dosiahne naplnenie nastavená hodnota (14V na 12V a 28V na 24V), poplatok výstup sa automaticky vypne.

Viac Prúdu a Ochrana proti skratu: výrobok má perfektný cez prúdu a ochrana proti skratu. Vzhľadom na konštantný prúd vlastnosti tohto výrobku, keď kapacita batérie je veľké (vnútorný odpor je veľmi malá), zaťaženie je skratuje alebo začal počas sieťové nabíjanie obdobie. V prípade motora (štartovací prúd je veľmi veľké, je v blízkosti skrat pre nabíjačku) a nebude poškodený. Zároveň, vzhľadom na túto vlastnosť výrobku, nabíjačka nie je potrebné odpojiť, keď sa batéria používa ako východiskový zdroj napájania.

Produkt panel je vybavený indikátor svetla (light-emitting diodes). Keď ukazovatele sú v rôznych farbách, predstavuje rôznych pracovných podmienok nabíjania.

Červená: konštantný prúd rýchle nabíjanie fázy, čo je, nabíjací prúd je maximálny menovitý prúd hodnota (vrátane red pri výstupnej svorky je skratuje);

Yellow (red + green): sklzu aktuálne plávajúce fázy (pri konštantnej úrovni napätia), ktoré sa nabíjacieho prúdu sa začne znižovať, prúd je väčší, keď sa lampa je červená, a prúd je menej, keď je zelenkavá;

Zelená: batéria je takmer úplne (zeleno, keď je výstup je otvorený).

Zoznam Balíkov:

1 x Nabíjačka

1 x užívateľská Príručka

Poznámka:

Produkt je navrhnutý špeciálne pre nabíjanie. Keďže výstup obsahuje pulz komponenty, nie je vhodný na priame použitie, ako napájacie zdroje pre elektronické zariadenia, ak batéria nie je pripojený. Inak, elektronický prístroj môže spôsobiť rušenie alebo dokonca poškodenie.

Ak nemáte dobrý anti-shock opatrenia, nie je vhodné nainštalovať nabíjačky priamo na dieselové jednotky.

Produkt by mal byť chránený pred vodou alebo inými tekutinami, a mali by sa uchovávať mimo dosahu tepla a tepelného žiarenia.

1) akceptujeme Alipay, Západ Únie, TT. Všetky hlavné kreditné karty sú akceptované cez bezpečné platobné procesor ESCROW.

2) Platba musí byť uskutočnená do 3 dní od objednávky.

3) Ak sa nemôžete pokladňa bezprostredne po aukcii zatvorte, prosím, počkajte niekoľko minút a skúste to znova Platby musia byť ukončené do 3 dní.

O dopravu

1. DOPRAVA PO CELOM SVETE. (S výnimkou niektorých krajín, a APO/francúzskej polynézie)

Žiadny zákazník komentáre pre tento moment.

<

Súvisiace produkty