EsooLi EU/UK Štandard Touch APP Bezdrôtové Diaľkové Prepínač WIFI Smart Home Automation Bezdrôtový Sklenený Panel na Stenu Prepínač Domovská stránka Google

EsooLi EU/UK Štandard Touch APP Bezdrôtové Diaľkové Prepínač WIFI Smart Home Automation Bezdrôtový Sklenený Panel na Stenu Prepínač Domovská stránka Google

a24659

Novinka

Skladom

€20.20 €10.11
Počet

Štítky: smart home automation, spínač wifi stenu, prepínač dotyk wifi, smart home, prepnite položku wifi, esooli prepínač, 3 zásuvky prepínač, 503 prepínač, inteligentný systém domácej automatizácie, esooli.

EsooLi EU/UK Štandard Touch APP Bezdrôtové Diaľkové Prepínač WIFI Smart Home Automation Bezdrôtový Sklenený Panel na Stenu Prepínač Domovská stránka Google

Pridať zariadenie

1. Power up stene spínač. 2. Stlačte na niekoľko sekúnd tlačidlo, kým rýchlo bliká indikátor pre vstup do WIFI párovanie stav. 3. Blikajúca spôsobom je: bliká 3 krát a na opakovane. Pre užívateľov Android, prosím, vyberte prvú ikonu a kliknite na tlačidlo ĎALEJ. Pre používateľov IOS, prosím, vyberte príslušnú ikonu, kliknite na tlačidlo ĎALEJ.EWeLink bude automaticky vyhľadať a pripojiť sa na prístroj. 4. Vstup vášho domova SSID a heslo.: Ak nie je heslo, nechajte ju prázdnu. Teraz eWeLink len support2 4G WIFI komunikačný protokol, 5G-WiFi nie je podporovaný. 5. Názov zariadenia na dokončenie. 6. Možno, že zariadenie je "off-line" na eWeLink, pre zariadenia na potreby 1-2 minút, pre pripojenie k routeru a server. Keď zelená LED na, prístroj je "on-Line". ak eWeLink ukazuje stále Offline", prosím, zatvorte eWeLink a znovu otvoriť.

Poznámky

1.Nainštalujte spínač s elektrinou off 2.Neprekračujte maximálne zaťaženie 3.Nie testovať bez sklenený panel.Prosím, nainštalujte sklenený panel pred zapnite napájanie.

Problémy a riešenia

Prečítajte si podrobné FAQ na ltead Smart Home Forum. Ak nižšie odpovede nemôže vyriešiť váš problém, prosím odošlite odozvu na eWeLink. 1. Moje zariadenie sa úspešne pridaný ale pobytov "Offline?Novo pridané zariadenie je potrebné 1-2 min, pre pripojenie k routeru a Internet. Ak to zostane v režime offline na dlhú dobu,prosím, sudca problém zelená led podsvietenie: Zelená led rýchlo bliká raz a opakuje, ktoré meansdevice sa nepodarilo pripojiť k smerovaču. Dôvodom môže byť zadali ste nesprávny WiFi heslo alebo váš prístroj je príliš vzdialených od smerovača, ktorý spôsobuje slabého signálu WiFi. Nie je možné zariadenie pridané do 5G-wifi-router, len 2,4 G-wifi je OK. Konečne, uistite sa, že je váš smerovač MAC-otvorte. Zelená led pomaly bliká raz a opakuje, ktoré meansthe zariadenie je pripojené k routeru a server, ale nepodarilo beadded do zoznamu zariadení. Potom zapnite zariadenie znova, ak itstill nefunguje. stačí pridať prístroj znova. Zelená led rýchlo bliká dvakrát a opakuje, znamená to, že zariadenie je pripojené k smerovaču, ale nepodarilo pripojiť k theserver. Potom potvrďte prosím vaše WiFi router funguje normálne. 2. Prečo APLIKÁCIA nie je možné nájsť zariadenia v párovanie stav?Odpovede: je to preto, lebo telefónu pamäť. Prosím, zatvorte WLAN vášho telefónu, otvorte ho po minúte. Atthe rovnakom čase, prosím, vypnite prístroj, ak môžete, thenpower až skúste znova, 3. Môj WiFi je platný, možno pripojiť zariadenia na LAN?Odpovede: To nepodporuje byť riadený LAN Ste'llneed ak ho chcete pripojiť na WiFi Internet.

APLIKÁCIE funkcie

1. WiFi diaľkové ovládanie a synchrónne zariadenie statusTurn zapnúť/vypnúť ťuknutím na ikonu zariadenia na Aplikáciu. Zariadenie statusalways súčasne dispiay na APLIKÁCIU. 2. Zdieľať Ovládanie majiteľ môže zdieľať zariadení na iné eWeLink účty.Počas zdieľania zariadenia, ako by mala zostať online na eWeLink(majte na obrazovke zosvetliť). Pretože ak účet chcete toshare nie je online, on/ona nedostane invitationmessage. Ako na to? V prvom rade kliknite na tlačidlo Zdieľať, vstup eWeLink účet (telefónne číslo alebo e-mailovú adresu) môžete wantto podiel, zaškrtnite časovač povolenia (upraviť/zmazať/upraviť/zapnúť), ktoré chcete dať. potom clickNext. Ostatné účet bude dostávať pozvánky.Kliknite na tlačidlo Accopt, prístroj má spoločné úspešne. Na otheruser budú mať prístup na ovládanie prístroja. 3. Načasovanie plány Podpory max 8 povolená jedna/opakovanie/časovač časovanie plány jednotlivých zariadení. 4. Scény/Inteligentný Scény Scéna umožňuje spúšťanie na zapnutie/vypnutie zariadenia automaticky.Scény Nastavenia v pravom hornom rohu Prístroja Zoznamu. Môžete nastaviť scény alebo scény smart vyvolať na zapnutie/vypnutie zariadenia.Používatelia by mali vyberte položku Kliknite na položku spustiť" v stave, adddifferent existujúcich zariadení, názov scény a uložte ho. 5, Nastaviť predvolený stav zariadenia V Nastavenie Zariadenia. môžete nastaviť predvolené zariadenie stav NA vypnuté, keď je prístroj zapnutý. 6.Bezpečnostný mechanizmus pre Jeden obvod jedného vlastníka. Iných ľudí nemôže pridať devicesthat už pridané. Ak chcete pridať svoj deviceto iného účtu, nezabudnite vymazať prvý. 7. Update To bude auto-pripomenie vám nový firmware alebo verzia. Prosím, aktualizujte čo najskôr, ako môžete.

Žiadny zákazník komentáre pre tento moment.

<

Súvisiace produkty