2.4" Wifi Digitálny Voltmeter Ammeter Teplomer Wattmeter Coulmb Energie Energie Meter Olovené Lítiové Batérie, Indikátor Kapacity

2.4" Wifi Digitálny Voltmeter Ammeter Teplomer Wattmeter Coulmb Energie Energie Meter Olovené Lítiové Batérie, Indikátor Kapacity

a24683

Novinka

Skladom

€27.05 €20.83
Počet

Štítky: ac ampermeter, veľké ammeter, modbus dc power meter, coulometer pre batériu, merač výkonu wifi, 18650 li kapacita batérie test, vajcia meter, coulomb počítadlo, tk15, tester batérií.

2.4" Wifi Digitálny Voltmeter Ammeter Teplomer Wattmeter Coulmb Energie Energie Meter Olovené Lítiové Batérie, Indikátor Kapacity

Nákupné pokyny:

1, predvolená verzia nástroja nemá meranie teploty funkcie, ako je potrebné na meranie teploty práci je potrebné pridať snímač teploty, sa "pridať teploty funkcia vyplniť rozdiel ceny" možnosť.

2. Na prístrojovej doske displeja napájanie môže byť dodaný so spoločným 5V napájací adaptér (napríklad mobilný telefón nabíjať, vedúci), alebo zobraziť rada napájaný USB port na naše merania dosky.Ak sa napájacie napätie displeja rada chce zmeniť rozsah, kontaktujte prosím predávajúceho vopred.

3. Prístroj môže byť realizované cez nabíjanie a vybíjanie relé interface so vstavaným relé.chargeThe absolutória je automaticky prepne, a nabíjanie a vybíjanie je možné ručne tlačidlom.

4. Na instrumentThere 18 funkčné optionsThe 18 funkcie areWe získali na dlhú dobu podľa potrieb našich customersEvery funkcia pomáha zákazníkom získať presnejšie výsledky ľahko a rýchlo. Tu sme stručne popíšte úlohu jednotlivých funkčných možnosť.Špecifické spôsoby implementácie a prevádzky kroky môžu byť uvedené pokyny.

(1) NCPThe poplatok za súčasnej ochrany je nastavená hodnota, a nadprúdová ochrana môže byť realizované s relé.

(2) OCPThe absolutórium za súčasnej ochrany je nastavená hodnota, a relé môžu realizovať over current protection, keď relé je vybitá.

(3) OVP: nastavenie prepäťová ochrana hodnoty (napätie prekročí nastavené napätie automaticky), a relé môže byť plný automatické odpojenie.

(4) LVPA vypúšťanie prepäťovej ochrany je nastavená hodnota, a zánikom automatické odpojenie môžu byť realizované s relé.

(5) OUTBy kliknutím sa prepnúť výstup funkcie, bezdrôtové ovládanie relé môže byť realizované.

(6) LCK: tlačidiel funkcií, keď je to potrebné, môžete zamknúť kľúčom, aby sa zabránilo misoperation;

(7) BAT: celková kapacita pripravenú batériu; referenčná hodnota ako percento kapacít;

(8) BPC: percento zostatkovej kapacity batérie a zostávajúca kapacita batérie sú prednastavené.

(9) CERThe prúd je 0 fungovať, keď nie-zaťažovací prúd nie je 0, sa môžete na túto možnosť kliknite na nulu prúdu.

(10) RETWH a prevádzkový čas hodnotu nula funkcie, vhodný pre ďalšie meranie;

(11) LNGLanguage spínacie funkcie, tento nástroj má dva jazyky angličtina a Čínština, ktoré môžete prepnúť jazyk cez túto voľbu.

(12) STI: nastavenie relé na predvolený stav, odpojiť alebo blízkych;

(13) SFH: vybavenie funkcia vyhľadávania, pomocou tejto funkcie možno pár viac komunikácie;

(14) DELSetting oneskorenie čas relé a realizáciu odkladu činnosti relé po ochrany

(15) FCHCommunication adresu modifikácia funkcie, ak viacerých modulov v rovnakom čase každý modul má nastavené rôzne adresy, aby sa zabránilo rušeniu;

(16) SNR: nastaviť obrazovku aktuálny, whenSNRMore ako 0, a obrazovka časová hodnota je 0, môžu realizovať automatické obrazovke funkciu, a keď nabíjacieho prúdu je nižšia ako táto hodnota, nie v kumulatívny súčet nabitie kapacity, aby sa zabránilo plávajúce vplyv na schopnosť hodnoty, ak prúd je väčší ako táto hodnota, keď je LCD displej automaticky svetlá.

(17) SNT: nastavte čas, hodnota obrazovky, whenSNTWhen hodnota je 0, LCD displej je nikdy zaniknúť; keď SNT hodnota je vyššia ako 0, a SNR je viac ako 0, automatická obrazovky a jasný displej môže byť realizované.

(18) RFSDisplay farba spínacie funkcie, tento nástroj má dva druhy farieb zodpovedajúce zákazníkov na výber rôzne farby podľa vlastných preferencií.

Dve. Stručný úvod nástroja

VAC8010F je multifunkčný nástroj, na základe 2.4 G technológia bezdrôtového prenosu údajov, real-time zobrazenie rôzne fyzické parametre napätie, prúd, výkon, kapacitou, energiou, teploty, prevádzkový čas, cez dve relé interface vyhradené môžu, respektíve realizovať batérii nabíjanie a vybíjanie riadenia, prepätie v sieti, podpätie, viac-ochrana prúdu. A thisInstrument adoption2.4 inchColor kvapaliny crystalAs displej, zobrazenie údajov sú komplexnejšie, jasné a ľahko pozorovať..

Tri Hlavné charakteristiky

1. Bezdrôtový prenos dát, vyhnúť komplexné prepojenie medzi monitor a odhaľovanie modul priniesť rušenie, a spojenie je pohodlnejšie.

2 pomocou Holzer senzor uvedomiť si, non-kontakt zisťovanie súčasného, nezlomia drôtu, bezpečné, spoľahlivé, pohodlné.

Žiadny zákazník komentáre pre tento moment.

<

Súvisiace produkty