VIP ODKAZ Bradou V-Line-Up Výťah Pás Stroj

VIP ODKAZ Bradou V-Line-Up Výťah Pás Stroj

a24738

Novinka

Skladom

€67.66 €20.30
Počet

Štítky: mofajiang vlasy vosk, face lift, aniónové nástroja, americká vlajka plávať, 24k gold energie krásy bar, tvár navi kameň, chin, spp dvojitá brada, linka linka, v súlade face lift stroj.

Návod na používanie (Veľmi dôležité): Nastavenie hlavový most pre maximálne pozíciu pred sebe, a potom nastavte ho na vhodnú dĺžku po sebe. A nemôže sa použiť silu v opačnom smere! Robiť Dropshipping, CSV a Prispôsobené Objednávky. Môžeme poskytnúť väčšinu dropshipping objednávky cez CSV súbor alebo súbor programu excel. Č promiton a č logo v balení.

V Line Up Výťah Pás Stroja, Červené, Modré LED Fotón Terapia Tváre Chudnutie Vibrácií Masér Tváre Zdvíhacie Zariadenie Znížiť dvojitá Brada V-Starostlivosť o Tvár

Funkcie 1.Úplne 44 kusov LED svetlá v rôznych vlnových dĺžkach môže poskytovať efektívne fotón LED terapia dať vypnúť pozitívnu energiu pre zdravšie, lepšie a jasnejšie pleť. 2.Vysoká frekvencia vibrácií masáž môže účinne aktivovať bunky pokožky, metabolizmus zrýchli pokožky, oprava a posilniť pružnosť pokožky na tvári zdvíhanie a sprísnenie účinok. 3.Prijíma EMS micro aktuálny ak chcete aktivovať hlboké svalové bunky a posilňuje tvorbu kolagénu, účinne pomáha redukovať vrásky, zmenšenie pórov, utiahnite pokožky a zlepšenie absorpcie efektívnosti.

4.Upokojujúci 42℃ kúrenie môžu zlepšiť regeneráciu tkanív proces otvoriť póry a zlepšiť vstrebávanie krém, mlieko a ďalšie produkty pre starostlivosť o pleť na zanechávajú vašu pleť bacuľatá.

5.Infračervené fyzioterapia môže podporovať krvný obeh, obnovenie pôsobenie enzýmov, pomaly melanínu, aby sa zabránilo akné a iných sub-zdravú pokožku podmienky.

6.Citlivé dotykové tlačidlo ovládanie pre jednoduché intenzity úprava a pracovné režimy prepínať, okamžité zapnutie a vypnutie, pohodlné na používanie s jednou rukou, aj keď ste nosenie pásu. 7.Podpora funkciu časovača, bude automaticky vypol po 15 minútach pracovať, aby sa zabránilo nad použitie, úspora energie a praktické.

8.Skladacia konštrukcia V-tvar výťah pás s vysoko elastický popruh a spona môže byť upravená voľne široko vyhovovali rôznym hlavu veľkostí pre perfektné fit. 9.Ľahký a prenosný, môže byť priamo napájaný cez USB, môžete sa tešiť na bezdrôtové používanie kedykoľvek a kdekoľvek, vhodné pre domáce aj cestovné použitie

Špecifikácie Materiál: ABS Farba: Biela Kapacita batérie: 1000mAh Vstupné Napätie: 5V Max. Výkon: 7W Statický Prúd:

Package Zahrnuté: 1* Hlavné Jednotky s upínacími Pásu 1* USB Kábel 1* Užívateľská Príručka

Žiadny zákazník komentáre pre tento moment.

<

Súvisiace produkty