Bebinca W87 Android Smart Hodinky Mužov IP68 Nepremokavé Športové Tracker Srdcového rytmu Spánku Monitor Darček pre IOS

Bebinca W87 Android Smart Hodinky Mužov IP68 Nepremokavé Športové Tracker Srdcového rytmu Spánku Monitor Darček pre IOS

a24843

Novinka

Skladom

€67.64 €33.82
Počet

Štítky: smartwatch, sr2ez, soulusic, muži smart hodinky, náramky smartwach, squier, smartwach žena, smart hodinky ženy, smartwach dieťa, tumi.

Bebinca W87 Android Smart Hodinky Mužov IP68 Nepremokavé Športové Tracker Srdcového rytmu Spánku Monitor Darček pre IOS

Hlavné Funkcie

✔ Užívateľsky Definované Hlavné Rozhranie(100+ štýly ) ✔ Tepová frekvencia, krvný tlak monitor, kyslíka v krvi, monitor ✔ Spánku Monitorovanie, Automaticky sledovať a analyzovať kvalitu spánku. ✔ Celodenné aktivity sledovania: kroky, vzdialenosť, spálené kalórie ✔ 8 Vynikajúci Športový Režim ✔ Počasie, Stopky, kamery, diaľkové ovládanie, Alarm, Sedavý Pripomienku, ovládanie prehrávača hudby a ďalšie funkcie ✔ Hovor, SMS a SNS Oznámenie (Facebook, Twitter, Whatsapp, Instagram, LinkedIn, atď.) ✔ Zvýšiť strane jasný displej

Štýl vášho Výberu

Postavený s 1,3 palca plne dotykový IPS displej clear vision a hladký na dotyk, viac ako 100 druhov jemné dial typy, môžete vybrať štýl zápas pekné oblečenie, sprievodné si život a prácu dobre. Fitness centrum zamerané na tvár alebo klasický analógový ciferník, všetky hodinky chcete!

Osobné Zdravie Manažér

Smart hodinky monitoruje 24H dynamické tepovej frekvencie, meranie kyslíka v krvi a krvný tlak, záznam vašich aktivít, vrátane krokov, spotrebu kalórií , činnosť krát, spánku stav a prechádzky kilometrov, vám pomôže nastaviť sami pre zdravší životný štýl, udržiavať kontrolu zdravia a cvičenie plány.

Viaceré Športy

Sledovať všetky spôsoby, ako budete pohybovať vstavanými profesionálne senzory a presný algoritmus a vykonávať vedecké analýzy na nich, aby posilnili svoje cvičenie kapacity. — vrátane chôdza, beh, jazda na bicykli, preskakovanie lana, badminton, basketbal, futbal, plávanie.

Vodotesný IP68 Plávanie Hodinky

Vysoká úroveň vode a prachu doklad s hodnotením IP68, takže nie je potrebné zobrať ho pred umývanie rúk, pričom sprchy alebo plávanie v bazéne. *Upozornenie: Sauna, horúci prameň vody, pary z horúcich prameňov, a vysoko-tlak vody môže spôsobiť poruchy.

Váš Inteligentný Život Asistent

Páry bez problémov s OS 9.0 & Android 7.0 nad smartphony a dostanete hovor, textovej a sociálne médiá upozornenia, aby ste v kontakte so svojimi blízkymi a každodenné životy druhých.

Dlhá Výdrž Batérie

Okrem low-power hlavný ovládací čip a systém Bluetooth verzie, to je tiež vybavený 200mAh high-capacity batérie, ktoré môžu byť použité pre 7-10 dní a výdrž až 30 dní. Pomôže zbaviť sa problémy často plnenie hodinky.

Špecifikácie

Žiadny zákazník komentáre pre tento moment.

<

Súvisiace produkty