RUISHISABER 2020 Mužov Taška cez Rameno Nepremokavé Oxford black Messenger Crossbody Taška Muž Kabelka Business Aktovku Bežné Tašky

RUISHISABER 2020 Mužov Taška cez Rameno Nepremokavé Oxford black Messenger Crossbody Taška Muž Kabelka Business Aktovku Bežné Tašky

a24887

Novinka

Skladom

€49.05 €34.34
Počet

Štítky: nos bulík, batoh dážď, batoh jeleň, batoh biely, batoh black white, batoh tlačidlo, japonský ulici, taška presuňte, batoh swiss, batoh splatoon.

Zásielky:

Keď si objednáte, prosím, zvoľte spôsob dopravy a zaplatiť za objednávku vrátane dopravy za poplatok. Budeme posielať položky do 3 dní akonáhle sa vaša platba je dokončená.

Nemôžeme zaručiť, dodacia lehota na všetkých medzinárodných zásielok v dôsledku rozdielov v colných zúčtovania krát v jednotlivých krajinách, čo môže ovplyvniť, ako rýchlo sa váš produkt je kontrolované.

Prepravné náklady neobsahuje žiadne dovozné dane, a kupujúci sú zodpovední za ciel.

Vracia:

Vrátime vám ak vrátite položky, do 15 dní od prijatia položky z akéhokoľvek dôvodu. Ak položky sú poškodené alebo stratené, keď sa vráti, bude kupujúci zodpovedá za poškodenie, alebo stratu, a neposkytneme kupujúci v plnej výške. Kupujúci by sa mal pokúsiť podať sťažnosť s logistickej firmy na vymáhanie nákladov na poškodenie alebo stratu.

Bude kupujúci zodpovedá za prepravné poplatky, ak sa chcete vrátiť položky.

Záruka A Údržba:

Poskytujeme záruku 60 dní. Chybný položky môžu byť vymenené alebo nahradené počas 15 dní. Ak je nejaký problém, keď dostanete výrobok, pokúste sa, prosím, kontaktujte nás, pred otvorením spor v systéme. Ďakujeme!

Spätná väzba:

1、Vaša spokojnosť a pozitívna spätná väzba je pre nás veľmi dôležité. Prosím, zanechajte pozitívna spätná väzba a 5 hviezd, ak ste spokojní s našimi tovary a služby.

2、Ak máte akékoľvek problémy s našimi tovar, alebo služby, neváhajte a kontaktujte nás najprv pred odchodom negatívnu spätnú väzbu. My sa budeme snažiť vyriešiť všetky problémy a poskytovať tie najlepšie služby zákazníkom.

Žiadny zákazník komentáre pre tento moment.

<

Súvisiace produkty