Vo veku CNNP Žltá Tlač Zhong Cha Yunnan Pu-erh Varené Tortu 2002 357g Zrelé

Vo veku CNNP Žltá Tlač Zhong Cha Yunnan Pu-erh Varené Tortu 2002 357g Zrelé

a24918

Novinka

Skladom

€15.21
Počet

Štítky: biele kosti čína, fuding biely čaj, zhong, deti lajno, ephedra čaj, zámok striekačky, dayun, chapka, cha, puer shu.

modname=ckeditor Značka: CNNP Puer Kategória: Zrelé Čaj Čistá Hmotnosť: 357g/ koláč. Cena je iba pre jednu tortu. Dátum výroby: 2002. Doba skladovania: čím dlhšie, Tým lepšie Balenie: Vintage baliaci papier Zoznam zložiek: Yunnan veľké listy arbor sušenie zelených maocha

Pôvod: Yunnan Xishuangbanna Menghai Kraj

Zrelé Pu-erh (Puerh Shu, Fermentovaný Čaj) Tento čaj má ísť cez hromadiť proces, ktorý spôsobuje, že je výraznejší chuť. Tento čaj má veľmi jemnú chuť na to, ako ísť cez hromadiť proces vytvára že. Má veľmi zemitá vôňa, a to je viac mellow čaj, ale má hrubé chuť na to. Pretože procesu kvasenia, listy sú vlastne červeno-hnedé.

Pu-Erh zdravie funkcia:

Vitajte ! Puerh je veľký leafed čaj z provincie Yunnan v Číne a bol známy ako liečivý čaj. Tajomstvo výrobu Pu er bol prísne strážených v Číne už po stáročia. Čajové lístky sa zbierajú od pestovateľov osobitného listnatých tea tree, ktoré sú vraj súvisiace s dávnych predhistorických čaj stromov.

Puer Čaj Funkcia 1.Znížiť hladinu tuku, schudnúť, pokles krvného tlaku a odolať aterosklerózy. 2. Anti-decrepitude. zlepšenie ľudského bytia?s imunitný systém a zachovať zdravie, posilniť telo a predĺženie životnosti.

Varenie Puerh, Aby sa čaj sa musí kontrolovať teplota vody, ktorá výrazne vplyv na arómu a chutný čaj polievka. Puer žiada prevarenej vody.

Žiadny zákazník komentáre pre tento moment.

<

Súvisiace produkty