Ceacent NVMe Radič ANU2PE04 SFF8639 U. 2 SSD Stúpačky PCIe X4

Ceacent NVMe Radič ANU2PE04 SFF8639 U. 2 SSD Stúpačky PCIe X4

a25104

Novinka

Skladom

€13.53
Počet

Štítky: amd x4, outsol, nvme ssd, 1394 firewire, pci karty, karta stúpacie, mini pcie, mini pci e, m2 pcie, 1 tb diskom ssd, vintage vtáčatá.

Popis Produktu

Nvme U. 2 PCIe X4, stúpačky karty ANU2PE04 popis Produktu Číslo položky:ANU2PE04 Bus rozhranie :PCI Express 3.0 x4 Kanál :1 port Typ konektora:SFF-8639 Konektory

FAQ

Otázka: Prečo si kúpiť od Ceacent Spoločnosti? Odpoveď: Ceacent je spoločnosť špecializujúca sa v úložných a sieťových zariadení. Sme už v tomto odbore viac ako 10 rokov. Otázka: Aké sú výhody produktu z Ceacent? Odpoveď: Kvalita a služby sú naše najväčšie výhody.Naše kontroly kvality a po-obchodné oddelenie bude poskytovať najlepšie služby. Q: Má Ceacent má skutočný adresa kancelárie alebo len predať za Ali Express? A: Sme pravidelný beh podniku s viac ako 30 zamestnancov.Máme vlastnú kancelária a sklad, QC oddelenie.

Záruka/Return/Vrátenie Peňazí

1. Všetky Radič Karty, Sieťové Karty, SAS HBA convered s 3 roky záruka. 2. Kábel, Modul, Ostatné Príslušenstvo, na ktoré sa vzťahuje s 1 rok záruka 3. Kontaktujte nás v 7days po tom, ako dostanete tovar, máte 30 dní. vrátiť. 4. Všetky vrátite tovar musí byť v pôvodnom balení. V rámci všetkých častí. 5. Prepravné náklady, je medveď tak sa predávajúci a kupujúci v pol. 6. Vrátenie do siedmich dní od doručenia vrátiť. 7. Sme znáša všetky prepravné poplatky, ak výrobky nie sú, ako inzeroval.

Platby a preprava

Akceptujeme Alipay, PayPal, Západ únie, T/T. Všetky hlavné kreditné karty sú akceptované cez PayPal, alebo Úschovy a Ali express. Dovozné clá, dane nie sú zahrnuté. Zasielame tovar do všetkých častí sveta prostredníctvom hlavného poštové a rýchlostných ciest. Vyberte si prosím logistiky metóda vhodná pre vás podľa vašich nákladov a času. Vyššie uvedené poplatky nezahŕňajú tarify.

Žiadny zákazník komentáre pre tento moment.

<

Súvisiace produkty