RCD3007 RCD3004 Diaľkovo Ovládané Svietiť, Motor, Auto Booster/ Spínač Motora Zapaľovanie, Žhavenie Plug Starter Ovládač

RCD3007 RCD3004 Diaľkovo Ovládané Svietiť, Motor, Auto Booster/ Spínač Motora Zapaľovanie, Žhavenie Plug Starter Ovládač

a25151

Novinka

Skladom

€12.26 €11.65
Počet

Štítky: prúdové motora turbina, žiariace motora, batéria booster auto, diesel svietiť plug, vehemo skok starter, žiara plug rc, žiara os, skok starter, žiara plug nitro-rc, lancer prepínacie tlačidlo.

RCD3004 Diaľkovo Ovládané Svietiť, Motor, Auto Booster/ Spínač Motora Zapaľovanie, Žhavenie Plug Starter Ovládač

Popis

RCD3007 je druh diaľkovo ovládané ovládač pre svietiť zástrčku, zákazníci môžu ovládať RCD3007 pracovný stav prostredníctvom prepnúť kanál na vysielači. Prístroj má rovnaký akumulátor s prijímačom.

Časový limit a ochrany nízkeho napätia, aby sa zaistilo bezpečné lietanie, zariadenie prestane fungovať, keď aktivačný čas je viac ako 5 minút, alebo napätie je nižšie ako 4.5 V. skrat a viac-tepelná ochrana efektívne pracovať, keď systém je krátky circuited a viac tepla po dlhý čas letí, akonáhle sa vráti normálna, zariadenie pokračuje v práci.

To môžete nastaviť výstupný prúd automaticky podľa pracovného stavu svietiť zástrčku, na zabezpečenie svietiť plug pracovná teplota je najlepšie, aj keď žiara zapojte sa utopil do paliva, to ešte môže pokračovať v normálnej pracovnej teploty.

Prístroj má vysokú účinnosť a rušenie odolné, ako to je prechádzal nízka frekvencia impulzu šírka priamo, ale odpor batérie môže tiež ovplyvniť jeho fungovanie štátu, v niektorých prípadoch, žiara plug nebude stáť horúca a červená, pretože vysoká odolnosť batérie.

RCD3004 Funkcie:

Napájanie pre dvoch-motor súčasne

Nezávislé napájanie, pracovné napätie 3.2 V-8.4 V

Červené a modré LED svetlo indikuje aktuálny pracovný štátu Svietiť plug zapnutie a vypnutie detekcie

Pracovný čas, skrat, nízkeho napätia a prehriatiu ochrana

Tri polohy režimov voľba, to môže byť spojené s bzučiak z mimo

Rozsah použitia:

Štart a stabilizáciu pre dvoch-valec motora

Štart a stabilizáciu dva single-valcových motorov súčasne

Všetky druhy motorov s žiara plug

Helikoptéry a lietadlá s pevnými krídlami pre stabilné 3D let podporu

Veľkosť balenia: 10 * 10 * 1 cm / 4 * 4 * 0.4 v

Package hmotnosť: 17 g / 0.6 oz

Žiadny zákazník komentáre pre tento moment.

<

Súvisiace produkty