3,5 MM Káblové Gaming Headset Pre PS3, PS4 Xbox Jednom PC, IOS Android LED Slúchadlá S Potlačením Hluku Mic Pohodlné Na Nosenie

3,5 MM Káblové Gaming Headset Pre PS3, PS4 Xbox Jednom PC, IOS Android LED Slúchadlá S Potlačením Hluku Mic Pohodlné Na Nosenie

a25348

Novinka

Skladom

€18.21 €11.29
Počet

Štítky: 20000w invertor, ps3 slúchadlá deti, kapela smartwatch, ps3 gold slúchadlá, 380v regulátor napätia, aula herné slúchadlá, pop 3 slúchadlá, herné slúchadlá slúchadlá, smartwatch s spotify, herné slúchadlá slúchadlá.

Popis:

Vlastnosti Produktu:

Stan Dizajn: dynamic farebné marque vám prináša cool svetlá, ak je zapojený do počítača. Svetlá na stranách headset, aby to vyzeralo pekne. Úžasné svetlo na mušle môžu zvýrazniť hry atmosféra.

Slušná Kvalita Zvuku: herný headset používa veľký-kvalita reproduktoru, ktorý prináša skvelé stereo zvuk. A dokonca ani pri maximálnej hlasitosti, môžete počuť jasný zvuk. Nič zvuky zakalený alebo skreslená.

Pohodlné na Nosenie: slúchadiel je ergonomicky navrhnuté s pohodlné chrániče sluchu; nastaviteľný hlavový most umožňuje upraviť dĺžku. Časť, ktorá sa dotýka uši/head je nejaký mäkký a dobre polstrované pogumované vinyl. Dlhodobé používanie nebude vám pocit únavy.

Hluk-Izolácia: Na šumu na mic vám dáva zvuk s veľkou citlivosťou. Hluk-izolačné funkcia umožňuje vám jasne poskytovať alebo prijímať aj správy, ktoré izolovať seba pri hraní hier. Uchovávajte mimo zvuk z vonku.

Potlačenie šumu Mikrofónu: Všesmerového citlivý mikrofón s šumu tech môže prenášať veľký komunikácie. Anti-statické tech vnútri herné slúchadlá zabrániť statické zvuk z deje. 90° Otáčanie nastaviteľné a 360 stupeň zdvihnúť hlas, užite si plynulé in-game komunikáciu so svojimi spoluhráčmi.

Vhodné pre: Podpora Windows PC/Mac OS PC/telefón a podporu Xbox jeden Ps4/Ps-vita,IOS/Android/Laptop (potreba extra Microsoft Adaptér (Nie je Súčasťou), keď spojiť s starú verziu Xbox Jeden radič.)

Špecifikácie:

Typ:Headset

Mikrofón Citlivosť:42dB +/- 3%dB

Dĺžka kábla:7.22 Nohy / 2.2 meter

Kanál Reponse :20Hz-20KHz

Smerovosti:Omni-directional

Slúchadlá Kanál:Stereo

Výstupný Výkon:20WH

Napätie:3-5v

Aktuálne:

Chrániče sluchu:koži-priateľský bielkovín

Slúchadlá:3,5 MM/7.1 USB

Package Zahrnuté:

1 * Headset

1 * 1 až 2 Audio Jack Splitter Kábel

Žiadny zákazník komentáre pre tento moment.

<

Súvisiace produkty