Aikooki Nové Duté Rytier 3D T shirt Muži/Ženy Letné Módy Harajuku Anime T Shirt 3D Tlač Duté Rytier pánske Krátke Rukáv

Aikooki Nové Duté Rytier 3D T shirt Muži/Ženy Letné Módy Harajuku Anime T Shirt 3D Tlač Duté Rytier pánske Krátke Rukáv

a25428

Novinka

Skladom

€11.55 €8.55
Počet

Štítky: baseball tričko t, kokosový tričko, Harajuku, plný t tričko, vankúš, náramok, mikina, tieň tričko, funy tričko, cuphead t tričko.

Vitajte v továrni zásuvky

Vychutnajte si vysokú kvalitu a nízke ceny, nakupovanie

Vitajte Drop Shipping A Veľkoobchodný Predaj!

Prosím, porovnať detail veľkosti s vy pred zakúpením . Ďakujeme!

Materiál: Bavlna a Polyester

Platby

Kreditné karty on-line je k dispozícii.Akceptujeme platby cez Paypal,T/T a Western Union. Po vašej platby vymazané doručíme vám do 3 pracovných dní. Ak existuje akékoľvek dovozné clo alebo dane, je kupujúceho zodpovednosti

Záruka

1. Hoci máme veľkú dôveru v kvalitu a ceny v každej produkty, ktoré predávame, sme nemôže zaručiť všetkých kupujúcich by byť 100% spokojný s nimi z rôznych dôvodov.Ale bez ohľadu na to, čo sa stane, sľubujeme, že budeme sa snažiť vyriešiť akýkoľvek problém nastala počas transakcie.

2.Ak máte chybné položky, ktoré si želáte vrátiť alebo vymeniť, pls nás kontaktovať do 3 pracovných dní od dátumu, kedy dostanete zásielky.

1. Ak ste spokojní s našimi výrobkami a službami, prosím zanechať váš pozitívna spätná väzba a 5 hviezd . a 5 hviezdičky pre podrobné hodnotenie vašej objednávky. Akonáhle ste nám ukazujú, film obaja 5 hviezd , dáme vám $3 ZĽAVU pri ďalšej objednávke.

2. Ak nebudete spokojný naše porducts, pls kontaktujte nás pred odchodom negatívnej spätnej väzby, alebo vykonať podrobné hodnotenie. Zaručujeme, budeme 100% slove žiadny problém pre vás.

'

Žiadny zákazník komentáre pre tento moment.

<

Súvisiace produkty