Digitálny LCD Jeden Impulz Encoder Miesto Zvárač Stroj Času Ovládanie Digitálny Trubice Zváranie Zváranie Modul Doska 40A/100A Červená

Digitálny LCD Jeden Impulz Encoder Miesto Zvárač Stroj Času Ovládanie Digitálny Trubice Zváranie Zváranie Modul Doska 40A/100A Červená

a25485

Novinka

Skladom

€9.91 €8.42
Počet

Štítky: tabuľka miesto zvárač, kw miesto zvárač, loptu hriadeľa, zváranie bodové stroj, miesto zvárač ovládanie, rotačné kódovací modul, mini zvárací stroj s dopravou zadarmo, studená zvárač, bodové zváranie čas a aktuálne radič ovládanie, bodové zváranie stroj času.

Miesto zvárač ovládací modul je vyvinutý pre KUTILOV, alebo jednoduché batérie zvárač. Používa sa predovšetkým pre jednotlivé batérie alebo batérie skupiny poniklovaná list zváranie, ako 18650 lítiové batérie, niklovanie 0.15 a 0,2 mm, oceľové plechy, transformátor nad 500W môže byť zvárané priamo. Je určená na zváranie iné batérie materiálov a rôznych hrúbkach, ako polymérová batéria elektródy bez niklovanie, musí byť v kombinácii s dostatočným výkonom transformátora zvaru. Tento modul zahŕňa základná doska a zobrazenie rada, voliteľné 40A a 100A obojsmerný kremíka kontroly tectifier, neobsahuje zváracie transformátory, zváranie pero a iné zodpovedajúce nástroje.

I. Rozsah použitia:

1. DIY alebo jednoduché batérie zvárač rozvoj zváranie.

2. Zváranie jednu batériu alebo batériu.

II. Funkčné prehľad:

1. Môžete nastaviť, aby uložiť poslednú operáciu, tento modul jeden impulz spúšť, ak je potrebné, dvojitý impulz, prosím, zvoľte SWM-102 -12864 model.

2. Hlavná doska a displej ovládacom paneli sú oddelené, a kryte sa dá pružne zmontované.

3. Tri skupiny dát, digitálne trubice displej, prevádzka intuitívne, pohodlný jediný encoder parameter nastavenie môžete urobiť prevádzky jednoduché a rýchle.

4. S sieťového napätia, kompenzácia funkciu , kompenzácia výstup môže byť automaticky upravené podľa zmena pohonu, a elektrického napätia a náhradu hodnoty o 1 sekundu môže sa zobrazí pri spustení, a tak, že účinné teplo, zváranie je v súlade s zváracie parametre, a spájky, spoločné je jednotné.

5. S 0-999 zváranie počítanie funkciu,môžu byť uložené aj elektriny je vypnuté napájanie, počet wleding by bolo vidieť len na prvý pohľad. Ak chcete vymazať počítať číslo, stlačte a podržte encoder na 3 sekundy.

6. Čas vstupu 0-99 cyklus (1 cyklus je 20ms, napríklad, úprava hodnota je 50, čo je zvárací čas 1 sekundu.) . Zváranie sila 30%-99% je nastaviteľná.

7. Modul môže izolovať silné a slabé elektrinu optické spojky, a dizajn spoľahlivý na okruhu na nulu-rázcestie detekcie a detekcia napätia, aby sa zabezpečilo presné fázový posun kremíka kontroly usmerňovače ( SCR ) , ktorá môže byť v súlade s 40A-100A obojsmerný kremíka kontroly usmerňovače (SCR).

8. 9-12 V AC príkon (pomocou AC transformátory, ostatné, ako napríklad DC, môže spôsobiť zero-rázcestie detekcia zlyhania, nemôže vyvolať.)

9. Príkon a externé spúšť prijať pohodlné a rýchle zváranie free terminál, externá spúšť môže byť rôznorodá, ako normálne prepínač, peši, externý signál, zdroj vstupu, atď., softvér má anti-lock štátu, spúšťanie na konci zvárania, pre jedno kolo. Napríklad, pedál prepínač bolo pošliapané celý čas, možno len spúšť jedno kolo.

III. Použitie metódy:

1. Napätie kalibrácia

Modul má sieťové napätie náhradu funkciu, takže napätia, kalibrácia musí byť vykonané, keď prvý stroj je nainštalovaný, a v budúcnosti, ako dlho, ako modul napájací transformátor nie je nahradiť, nie je potrebné kalibrovať. Samozrejme, keď máte pocit, že displej napätie je zle a to môže byť kalibrované. Kalibrácia prevádzka: stlačte a podržte encoder napájanie modulu, ak chcete zadať kalibráciu rozhranie, prvý blikanie môže byť upravená o encoder raz, po tretí bit, krátke stlačte encoder môžete zadať prevádzka rozhranie. Napríklad, merané napätie je 220 V, kalibrácia rozhranie je možné nastaviť do 220.

Tieto sú s spúšť rozhranie s na zobrazenie miestne elektrické napätie:

2. Zobrazenie rozhrania

Numerické úprava: krátke stlačenie encoder, keď zodpovedajúce číselné hodnoty bliká, doľava alebo doprava rúk úprava, krátke stlačenie nahradiť ďalšiu hodnotu, pri štvrtom hodnota bliká, krátke stlačenie encoder do pracovného rozhrania. V pracovné rozhranie, keď gróf hodnota je vyššia ako 0, encoder môže byť schválené dlho stlačte encoder na približne 3 sekundy.

Aktivačný čas pomer výkonov

Zváranie počítať Spustenie rozhrania zobrazí náhradu hodnoty Elektrického napätia hodnota

3. Schéma zapojenia

Mikrovlnná rúra transformer Zváranie pero

Ovládací panel Normálne otvorený spínač

4. Veľkosť dosky a montážne diery pozícia

IV. Bezpečnostné opatrenia na používanie

1. Tento modul urob si sám, potrebuje mať určité elektrikár poznatky, ak ste úplný nováčik, prosím obráťte sa na elektrikára vedomosti, než začnete. Dávajte pozor na bezpečné používanie vysokého napätia časť počas inštalácie. Pri používaní frekvencie a výkonu sú vysoké, kremík kontroly usmerňovač vyžaduje externý chladič na disspate tepla.

Žiadny zákazník komentáre pre tento moment.

<

Súvisiace produkty