Silikónový Kegel Gule Smart Láska Pre Vaginálne Tesný Výkon Stroja Vibrátory, Ben Wa Gule Sexuálne Hračky Pre Ženy Pošvy

Silikónový Kegel Gule Smart Láska Pre Vaginálne Tesný Výkon Stroja Vibrátory, Ben Wa Gule Sexuálne Hračky Pre Ženy Pošvy

a25548

Novinka

Skladom

€4.31 €3.45
Počet

Štítky: na dennom poriadku rabbit vibrátor, fredorch stroj, loptu ben wa, yeain piestových, láska celkom, mashable smart vibrátor, kegel cvičenia, kurva stroj motory, jednoduché sex stroj, sex stroj náhradných dielov.

Poznámka: toto prepojenie sa nevzťahujú retail box

Posilniť Vaše Orgazmy S Silikónové Láska Gule!

Squeeze vaše telo okolo týchto dokonale vážený láska lopty pre prirodzené a neposlušné vaginálne masáž! S každý váš pohyb, váhy vo vnútri každého z týchto hladkého silikónu-potiahnuté 1,4 palca láska gule roll, pracuje váš kegel svaly na prísnejšie pošvy a intenzívnejší orgazmus! Zahŕňa tvárny 6" vyhľadávanie kábel pre jednoduché odstránenie.

Reťazec dvoch vážených láska gule V ružovej ABS s silikónovú vrstvu 6 cm celková dĺžka, láska gule sú 1.4 palca v priemere Mäkký a elastický odstránenie kábel s výberu slučky Hladký a jemný povrch pre jednoduché kĺzanie Vážený vnútorné jadro z lásky gule roll, ako budete pohybovať bez námahy masáž Láska gule, výborné kegel exerciser Skvelé pre G-Spot stimulácia Zábava pre použitie s klitorálny vibrátory

Užite si vagina-sprísnenie pleasure so sexy APHRODISIA Láska Gule! Tieto hladké vážený láska loptičky sú navrhnuté tak, aby list vo vnútri ľahko. Akonáhle sú tieto láska gule sú vložená, môžete dať si ľahké kegel cvičenie len pohybe. Ako ste trasenie a shimmy (alebo dokonca robiť domáce práce!), stačí stlačiť Láska Gule s vašou kegel svaly na sprísnenie cvičenie, ktoré posilňuje svaly, zosilnie vaše orgazmy, a cíti úžasné! Môžete dokonca použiť tieto sexy láska guľôčky v spojení s klitorálny sexuálnu hračku, alebo vibrátor pre intenzívne orgazmy.

Ak chcete použiť, stačí pridať kvapku alebo dva vaše obľúbené sex lubrikant na vašej Lásky Gule. Potom pomaly pracovať na tieto láska gule do vášho tela. Môžete začať s len jedna, alebo ísť na obaja milujú gule naraz. Akonáhle vaša láska gule sú vložená, snaží pohybe. Pocit, že? Každý z vašich APHRODISIALove Gule obsahuje zdarma-valcovanie hmotnosť - tak, ako sa pohybujete, váš kegel svaly budú vyzvaní držať v láske gule a vaše vnútorné steny bude mať orgasmically dobrú masáž.

S každý pohyb, vážený koľajových vnútorného jadra tvojej lásky gule bude mäkká šum signál, že váš kegels pracujeme. Skúste stláčanie vaša láska gule lži späť v posteli, sedí v kresle, a dokonca aj držať v láske gule, ako si urobiť domáce práce okolo domu (skúste to s hands-free klitorálny motýľ vibrátor!).

A keď si všetko climaxed von, stačí použiť tvárny výberu kábel odstrániť APHRODISIA Láska Gule. Vezmite svoju lásku gule do sprchy alebo spa pre extra klzký zábavu.

Vyčistite svoju lásku gule s neutrálnym mydlom a vodou, alebo sexuálnu hračku, čistejšie.

Zobraziť Produkt

Ochrana osobných údajov Zaručená Vášho súkromia je pre nás veľmi dôležitá a s našimi diskrétnom balení môžete nakupovať v dôvery. S úplne obyčajný obal, jediný človek, ktorý stále nadšení vaše dodávky je na vás.

Všetky objednávky sú odoslané v jednoduchom balení. Nie je absolútne žiadny spôsob, ako hovorím, čo je vo vnútri obalu alebo kto je odosielateľ. Tu sú fotografie, ako sa na vaše objednávky je diskrétne a bezpečne zabalený. Služby Zákazníkom

V našom obchode, ako našim zákazníkom, ak nie ste spokojný, sme nešťastní. To je naozaj len to jednoduché! Chceme vás byť absolútne istý, v každej objednávky, ktoré ste podali, a tak sme sa majú 90 dní ne-dohadovať sa vrátiť politiky, aby svoju myseľ v pohode.

To je najlepší servis politiky na Artpetrusdigital.sk, prosím kliknite tu naučiť sa viac. Balenie & Poštovné

Veľkú starostlivosť v balení každý detail, aby sa zaistila bezpečná preprava k vám .Preto prosím, skontrolujte balík predtým, než sa prihlásite ju prijať, ak je nefunkčné alebo poškodené, môžete vyhotoviť záznam s dopravcom. Na rovnaký čas, môžete nasnímať fotografiu a poslať k nám, budeme riešiť problém pre vás na prvý raz.

A podľa zákazníci potrebujú, pripravili sme pre vás rôzne spôsoby dopravy pre vaše možnosti, Kliknite na tlačidlo tu sa dozviete spôsob dopravy, ktoré sme používali.

Žiadny zákazník komentáre pre tento moment.

<

Súvisiace produkty