Ručné Masér MiniPro M01 zbraň šok športy s vymeniteľnými tryskami a taška

Ručné Masér MiniPro M01 zbraň šok športy s vymeniteľnými tryskami a taška

a25707

Novinka

Skladom

€55.71
Počet

Štítky: 3v batérie tester, minipro tl866, vibračné svalov relaxer, kapacita batérie mah, tl866, vybaviť, lipo batérie tester, minipro, tl866ii plus, minipro tl866ii plus.

Rýchle dodanie od skladu v Moskve. Moskva a Moskva 1-2 dni, regiónov až 10 dní v závislosti od vzdialenosti a spôsob doručenia. Si môžete kúpiť u NÁS veľkoobchod a maloobchod v ruke vplyv masér MiniPro M01. Masér MiniPro m01-real záchranu pre športovcov a ľudí so sedavým spôsobom života

Celkový efekt môže byť v porovnaní s účinok profesionálne hojenie a obnovu masáž. To je len do práce, problémové miesta nemajú, ak chcete napísať na odborníka. Masér bude na dosah ruky zakaždým, keď tam je túžba, aby sa relaxovať, úľave od bolesti svalov a únavu.

Vlastnosti a účinok

Kompletné s masér 4 trysky, tam sú 20 úrovní vibrácií na masáž. Pravidelné používanie MiniPro M01 bicie zbraň bude riešiť niekoľko problémov: Zlepšenie krvného obehu, Aktivuje kožné; "Odhalili" metabolizmus; Stimuluje rast svalovej hmoty, Zlepšenie nálady.

Masér M01 je rovnako užitočné pre mužov a ženy, športovcov a kancelárskych pracovníkov, všetkých, ktorí vedie sedavý alebo aktívny životný štýl. Bicie masáž, uvoľnenie svalov, zmierniť únavu a poplatky spojené so energie po ťažkom tréningu alebo pracovný deň.

Funkcie: Prijateľnú Cenu a kompletnú sadu funkcií pre prácu svalov a vnútorných orgánov. 20 režimy prevádzky regulovať intenzitu masáže. Výkonné batérie pre offline masáž pre 2-3 hodiny. Súbor príloh pre masáž všetkých častí tela-od nohy a späť do pása a hrudníka. Kompaktná veľkosť, vhodné pre masáž na cesty. Praktické puzdro s účtovná rukoväť. Funkcie: 20 režimy a 4 trysky do práce, všetky druhy svalov. Moderný dizajn a kompaktné rozmery. Samostatné práce na 2-3 hodiny. Hmotnosť: 970 gramov. Materiál: ABS plast. Nabíjania: 3-4 hodiny od siete.

Obsah balenia: Lopta tryska pre boky a chrbát. U-tryska na krku, šliach, Achilla. Tryska kužeľ univerzálne. Plochá dýza na relaxačnú masáž univerzálne. Tryska-čepeľ na brušné svaly. Tryska-prst na miesto dopadu. Prípad s rukoväť. Nabíjačky. Masér Minipro M01

Žiadny zákazník komentáre pre tento moment.

<

Súvisiace produkty