Kinghood Tradičné Kovové Dvojité Ostrie Britvy, Čierna Holenie Bezpečnosti Nehrdzavejúcej Ocele Black Britva Na Holenie Mužov S 10 Lamiel

Kinghood Tradičné Kovové Dvojité Ostrie Britvy, Čierna Holenie Bezpečnosti Nehrdzavejúcej Ocele Black Britva Na Holenie Mužov S 10 Lamiel

a25734

Novinka

Skladom

€11.41
Počet

Štítky: platinum dvojité ostrie britvy, britva yintal, dvojité ostrie britvy, dvojité ostrie britvy, nastaviť čierna, personna dvojité ostrie britvy, žiletky, svetlé dvojité ostrie britvy, britva, trezor, kovové britva, motýľ britva, mosadz britva.

Obsah Balenia:

1*Bezpečnosť Britva

1*Eco-friendly Package

10*ks Lamiel Detaily Produktu

O Nás

--Kinghood Komodity Co .,Ltd majú 15 rokov výroby skúsenosti . --Sme v TOP 10 na trhu pre high-end mužov výrobky osobnej starostlivosti. --50% z osobnej starostlivosti, výrobky predávané na Amazon,ebay,Artpetrusdigital.sk, Tmall ,Sos a iných platformách sú vyrobené a poskytol nám. --Spolupracujeme so stovkami zákazníkov značiek,zahrnuté Truefitt&Hill,L ' OREAL,TOPÁNKY,P&G,Lancome,Chloe, Oriflame,Môže Kay,Shiseido, atď. - Naše operácie sa týkajú viac než 200 krajín a regiónov po celom svete. --OME a ODM je k dispozícii.

Priateľské Pripomienky

Neváhajte cantact nás, ak neviete, najlepšie Doprava

Alebo sa chcete dozvedieť viac o našich produktoch.

Objednávky budú odosielané do 48 hodín po platba potvrdená. To zvyčajne trvá 12-60 dní doručiť na vašu adresu, niektoré môže trvať 90 dní.

Oneskorenie sa stalo sometims, ak nechcete dostávať pozemok v správny čas, obráťte sa na miestnu poštu a custom ako prvý.

Vezmite prosím na vedomie, Cla je kupujúceho zodpovednosti, ktorá nie je zahrnutá v cene.

Žiadny zákazník komentáre pre tento moment.

<

Súvisiace produkty