Mega Bloks Construx Halo Stavebné Bloky br osn rezolúcie br osn VICTOR DRUŽSTVO

Mega Bloks Construx Halo Stavebné Bloky br osn rezolúcie br osn VICTOR DRUŽSTVO

a25761

Novinka

Skladom

€25.36
Počet

Štítky: megaman kabelku, maska tesla, halo hračka, minecraft hračka, nuogao star wars, halo mega stavať, halo t tričko, hra halo, sukne beatles, fnaf.

Vlastnosti Produktu:

Údaje Veľkosť: 2 palce(5 cm)

Stav: 100% Nové

Package: Pôvodná (Neotvorené)

Vrátane: 129 bloky a pokyn kniha

Výstraha:NEBEZPEČENSTVO UDUSENIA - malé časti, ktoré nie sú vhodné pre deti pod 6 rokov.

O Zásielke Všetky výrobky, ktoré budú skontrolované, zabalené a dodávaný v 3 pracovných dní po platbe je potvrdené, pripravíme balíček s informáciami uvedenými v objednávke.Kupujúci sú zodpovední za nedoručené balíky, ak niektorá z informácií poskytnutých bolo zle. Ruskí priatelia venovať pozornosť: vyplňte, prosím, v recipient 's full name, keď si miesto, aby v dôsledku politiky ruskej pošta, inak pravdepodobne nemôžete prijímať zásielky úspešne. Budú zákazníci zodpovednosť za dovozných ciel a miestnych daní. Medzinárodná doprava zvyčajne trvá 25-60 dní. Mnohých situáciách, ako napríklad zlé počasie, colné a predaj teplej sezóny, atď, bude spôsobiť oneskorenie. Ak niektoré problémy spôsobiť oneskorenie, prosím, kontaktujte nás na predĺženie dodacej lehoty pre vás.

O spätnú Väzbu, Ak ste spokojní s týmto nákup prosím, nechajte 5 hviezd, aby nás povzbudila. Ak nie ste spokojní s týmto nákup , prosím, kontaktujte nám do 24 hodín. Budeme pobyt u vás, kým sa problém vyriešil a ponúkať najlepšie služby, ako môžeme. Budeme sa snažiť poskytnúť vám najlepší zákaznícky servis

Žiadny zákazník komentáre pre tento moment.

<

Súvisiace produkty