Budík Ružový Dievča Trend Bluetooth Reproduktor 3d Zvuk Študent Hodiny Bezdrôtový Nočná Budík Zrkadlo LED Alarm ClockMusic

Budík Ružový Dievča Trend Bluetooth Reproduktor 3d Zvuk Študent Hodiny Bezdrôtový Nočná Budík Zrkadlo LED Alarm ClockMusic

a329

Novinka

Skladom

€38.03 €26.62
Počet

Štítky: loskii usb led, 3d hudobné duálny budík, wifi zrkadlá, hodiny králik, Bluetooth Rádio Hodiny, zrkadlo hodiny, budík ružový, bluetooth konferencie reproduktor, hodiny reproduktor, budík bezdrôtovej nabíjačky, budík ciferný.

Popis:

1)Duálny Budík Dizajn: Tam sú dva nezávislé budíky, že môže nastaviť a používať nezávisle.

2)vnútorný budík má päť zvonení . Budík hlasitosť sa postupne zvyšuje, aby vás prebudil.

3)Hands-free Volanie a FM Funkcie: Zabudovaný mikrofón hands-free telefonovanie. Ak ste na telefóne, používať reproduktor, ako rečník a voľne položte ruky spolu s vstavaným-in, mikrofón. Vhodné pre váš život. Bluetooth reproduktor a FM rádio je 2 v 1, a môžete ľahko dostať FM rádio, pre počúvanie kedykoľvek a kdekoľvek. S cieľom ušetriť peniaze, nie je potrebné zakúpiť FM rádio. Vhodné pre váš život.

4)LED Displej Stmievača: Veľký LED displej, čas a obsah na prvý pohľad, podporou pre tri rôzne jas úpravy, čítanie pred spaním a sprevádzať spanie po spaním; jas je možné flexibilne prispôsobiť. Vnútorné teploty (°C alebo °F) ukazuje, že alarm, batéria je jasne viditeľné, číslo je dostatočne veľký, a to je ľahké vidieť.

5)Rôzne Možnosti Prehrávania: Podpora Bluetooth, prehrávanie, karty prehrávania, audio kábel usb prehrávanie, užiť si rôzne spôsoby, ako hrať hudbu, s vášho výberu.

6)Šokujúce bass-ťažké: S dvoma 40 MM veľké reproduktory a subwoofer, membrána striebro jasné a neskreslené výbušnú silu, aby splnili vaše ucho je snaha o kvalitu zvuku.

Špecifikácie:

Produkt materiál: ABC plastové

Bluetooth: 5.0

Prenosová vzdialenosť: 10M

Frekvenčný rozsah: 80Hz-20KHz

SQ: ≥85 db

Skreslenie: maximálna podpora 16G ) Nie vrátane!

Farba: Ako na obrázku zobraziť

Package Zahrnuté:

1* Bluetooth budík reproduktor

1* nabíjací kábel

Žiadny zákazník komentáre pre tento moment.

<

Súvisiace produkty