Plný Bývanie Uprostred Predný Rám Rám Bývanie Pre Sony Xperia XA1 G3116 G3115 G3112+Strane Železničnej Prúžok s Bočné Tlačidlá+Logo

Plný Bývanie Uprostred Predný Rám Rám Bývanie Pre Sony Xperia XA1 G3116 G3115 G3112+Strane Železničnej Prúžok s Bočné Tlačidlá+Logo

a419

Novinka

Skladom

€5.65 €5.03
Počet

Štítky: batéria bst, blackberry keyone náhradných dielov, sony xperia g3112, verizon, sony xa1, pivo logo, mäkké xperia xa1, prípade g3112, kúzlo four leaf clover pandora, hawei p30.

Plný Bývanie Uprostred Predný Rám Rám Bývanie Pre Sony Xperia XA1 G3116 G3115 G3112+Strane Železničnej Prúžok s Bočné Tlačidlá+Logo Popis:

Typ výrobku: Plný Bývanie Batérie, Dvere, Zadný Kryt Bývanie+Logo

Vhodný model: Pre Sony Xperia XA1 G3116 G3115 G3112

Package: 1PCSX Plný Bývanie Batérie, Dvere, Zadný Kryt Bývanie+Logo Našej Predajni Real Foto: Ak zistíme, predávajúci, ktorý skopíruje náš produkt obraz, budeme sťažovať ihneď! O Dopravu

Dodacia lehota je o 15-45 pracovných dní. môže to dlhší čas, aby sa dospelo niektorých krajinách. napríklad: Brazília. Južná Amerika. Afrika krajín.

1. dodávané do 5 dní a poskytnúť počet koľají.

2. Podľa vašej krajiny, 15-45 deň. viac ako 60 pracovných dní nepríde, vrátime vám peniaze vám prvý.

3. prosím, kontaktujte nás vopred, budeme riešiť problém.

ak chcete vedieť podrobnosti, prepravné náklady, môžete sa obrátiť na nás v každom čase.

O Záruke

1. Máte 7 dní, kontaktujte nás a 30 dní na vrátenie to od dátumu jej prijatia. Ak táto položka je vo vašom vlastníctve viac ako 7 dní, považuje sa to používa a MY VÁM NIE je PROBLÉM VÁM VRÁTENIE peňazí ALEBO VÝMENU. Nie sú ŽIADNE VÝNIMKY! Prepravné náklady, je medveď tak sa predávajúci a kupujúci v pol.

2. Všetky vrátený tovar MUSÍ BYŤ v pôvodnom obale a MUSÍTE nám POSKYTNÚŤ prepravné číslo zásielky, konkrétny dôvod pre návrat, a vaša po.

3. Vrátime vám PLNÚ Náhradu, po prijatí položky v jej pôvodnom stave a obale so všetkými súčasťami a príslušenstvom v cene, PO OBOCH Kupujúci a Predávajúci zrušiť transakciu z Artpetrusdigital.sk. ALEBO môžete vybrať, či sa majú náhradu.

4. Budeme znášať všetky náklady na dopravu v prípade, ak produkt(y) je (sú) nie, ako inzeroval. O Spätnú Väzbu

1.Každý spätnej väzby je dôvery, podpory. Veľká láska.

2. ak ste satisfyed s nákupom, úprimne dúfame, že si môžete nechať nám pozitívnu spätnú väzbu.

3. ak nie ste satisfyed s nákupom, kontaktujte nás, prosím, pred odchodom neutrálny alebo negatívny spätnú väzbu

4. my vás budeme kontaktovať do 24 hodín v pracovný deň, pracovať s vami, až kým nebudete spokojní.

Žiadny zákazník komentáre pre tento moment.

<

Súvisiace produkty