Kuchyňa Pečenie Nástroj z Nerezovej Ocele, Obdĺžnikový Meranie Lyžica 6 Ks/set Korenie Rozsahu Zmes Lyžicou

Kuchyňa Pečenie Nástroj z Nerezovej Ocele, Obdĺžnikový Meranie Lyžica 6 Ks/set Korenie Rozsahu Zmes Lyžicou

a479

Novinka

Skladom

€11.88 €7.13
Počet

Štítky: vápno vody, predám keramické meranie lyžice, meranie lyžice, cake decor nástroj, dvere lyžice, skimmer, lyžica z nerezovej ocele, kávovú lyžičku, Rozsahu, kreatívne nastaviteľné odmernú lyžičku, ul lyžica set.

ERGONOMICKÝ DIZAJN: koniec rukoväť kučery nadol, čím je úroveň s lyžicou základne, a tým umožňuje plný opatrenie, ktoré má byť uvedené na pult BEZ VYKLÁPANIA a ŽIADNY NEPORIADOK. Odsadenie v hornej časti rukoväť umožňuje pohodlné držanie s ukazovákom a palcom. U. S a metrické merania je vyryté na rukoväť jasne tak ľahko čitateľné a nebude umyte prostredníctvom rokoch používania.

NAJLEPŠIE MERANIE LYŽICE NASTAVIŤ V KUCHYNI: obdĺžnikového tvaru, aby sa zmestili do úzkych korenie pohárov. Vymeniteľné D-ring s jednoduchým otvoriť/zatvoriť činnosti poskytuje ľahký prístup a dobre organizovanej. Umývateľné V Umývačke Riadu! Skvelý Set Kuchyne alebo Darček/ Vianočný darček pre Nových majiteľov domov!

ULTIMATE MERANIE LYŽICE SÚBOR: môžete ľahko opatrenie suché a tekuté prísady ako korenie, cukor, soľ, olej, káva, a ďalšie, takže vaše dokonalé varenie a pečenie!

farba: Strieborná

Unavený z plastu meranie lyžice, kde vytlačené na veľkosti zmyť, alebo frustrovaní tým, že sa snažia presne zmerať korenie, len nájsť odmernú lyžičku by sa vošiel na jar?

POTOM NEMÔŽETE ABSOLÚTNE MISS NEHRDZAVEJÚCEJ OCELE MERANIE LYŽICE SET!

Prečo si vybrať úzke meranie lyžice?

Ťažké & Vytrvalosť Nehrdzavejúcej Ocele:

Vyrobené z nerezovej ocele a v jednom kuse, aby naše lyžice nikdy hrdzu alebo ohnúť, bude to posledný nastavený budete musieť kúpiť.

Sú vhodné do Malých Pohárov:

Úzky tvar umožňuje jednoduchšie dostať sa do malých pohárov, než štandardné kolo-typ lyžice. Nemusíte pour korenie do lyžica s neporiadok.

Ploché sedieť na Pult:

Keď sa snažíte squeeze medu na lyžicu, môžete dať ich na pult bez obsahu rozliatiu.

Vyryté Značky:

Veľkosť každého kovu odmernú lyžičku je vyrazené do rukoväte, takže sa nemusíte obávať, meranie umývanie off v priebehu času.

Veľkosti: 16.5 * 2.7 cm

Ďalšie Výhody Meranie Lyžice:

leštenej nerezovej ocele povrch - hladké hrany

umývateľné v umývačke riadu - bez námahy vyčistiť

kovové D krúžok - by Ste mohli zavesiť ich

hniezdo spolu - zaberajú menej miesta

Set obsahuje:

1* 1/8 lyžičky. (0.63 ml)

1* 1/4 lyžičky. (1.25 ml)

1* 1/2 lyžičky. (2,5 ml)

1* 3/4 tsp. (3.75 ml)

1* tsp. (5.0 ml)

1* Lyžice. (15ml)

Len vyššie obsah balenia, ostatné výrobky nie sú zahrnuté.

Poznámka: Ľahké fotografovanie a rôzne displeje môžu spôsobiť farebné položky na obrázku trochu líšiť od skutočného vec. Meranie dovolené chyby +/- 1-3 cm.

Žiadny zákazník komentáre pre tento moment.

<