4 Stupne Nastaviteľné Teleskopické Koľajových Oblečenie, Odev, Oblečenie Airer Nehrdzavejúcej Práčovňa Rack Zavesenie Sušenie Skladací Vešiak HWC

4 Stupne Nastaviteľné Teleskopické Koľajových Oblečenie, Odev, Oblečenie Airer Nehrdzavejúcej Práčovňa Rack Zavesenie Sušenie Skladací Vešiak HWC

a505

Novinka

Skladom

€26.21 €19.39
Počet

Štítky: skladacia sušenie bielizne, detskej izby koberec, stylista tyči, dvere záves na vlasy, ľad uterák, z nehrdzavejúcej ocele podporu oblečenie, sušenie bielizne rack, handričkou kôň, odev vešiak multi, handričkou rack.

Milí všetci,

Tento produkt sme predaj on-line, ktoré máme loď z Francúzska, máme plné zásob v našej zahraničných skladu vo Francúzsku. Okrem toho, máme iné veľké výrobky, ako sú bar stoličky, kúpeľňa so sprchovým kútom head set/kuchynské batérie, nastavenie, bytový nábytok dodávky a tak ďalej.

Takže zatiaľ čo máte záujem, alebo sa rozhodli pre nákup, prosím, na vedomie, že loď z Francúzska, čo znamená, že tento produkt k dispozícii prepravu v rámci Európy. Normálne, pozemok sa dostať do 7-10 dní, okrem hrozné počasie alebo iné extenal faktorov. ( Poznamenať: vzhľadom k produktu zásobené vo Francúzsku, by to mohlo byť účtované trochu expedičný poplatok za prepravu do okolitých krajín ako Španielsko. Záleží na mieste, ktoré vzdialenej oblasti mieste, casue sme normálne loď s DHL a GLS logistických spoločností.)

Medzitým, ak máte otázky alebo problémy, neváhajte a kontaktujte nás. Sme veľmi vítame všetkých zákazníkov, kontaktujte nás žiadajú o spoluprácu, budeme veľmi radi a trpezlivosť, aby vám slúžili.

Preto sa nemusíte báť o kvalitu výrobkov, spôsobí, že máme vlastnú desinger, manufacurer, a zákaznícky servis. V prípade akýchkoľvek problémov alebo pripomienok, musíme byť tu, aby vám pomohol vyriešiť to.

Majú veľký deň a teší nákupy čas.

Popis:

Etendoir à Linge

Špecifikácie:

Etendoir à Linge

Package Zahrnuté:

Etendoir à Linge

Poznámky:

Etendoir à Linge

Žiadny zákazník komentáre pre tento moment.

<

Súvisiace produkty